Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sajnos, nincs senki, akivel...

Sajnos, nincs senki, akivel beszélhetnék. Van innen valaki, akivel lehetne barátkozni? (F, Budapest)

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Nem szeretnék itt nagyon lelkizni, sem kiteregetni a fél életem, viszont mentálisan van egy két gondolom, és szerintem segítene, egy korombeli társasága. Nyílván, chatelés is lehet jó, de, én legalább egy igaz, jó havert/barátot keresnék, akivel el lehet menni ide-oda. Természetesen nekem is van egy kritérium, legfőképpen annyi, hogy én érzékeny típus vagyok, ne legyek sértegetve, mert nem vagyok egy extrovertált bulis valaki.. nyílván nem egy depresszióvál átitatott személyiségem van, amúgy nagyon sokat vagyok humoros.

szept. 15. 21:25
 1/3 anonim válasza:

Szia.

25 éves srác vagyok.

Szeretek beszélgetni, ha gondolod írj rám.

Szívesen lelkizek is, szeretek bármiről beszélgetni.

szept. 15. 22:17
 2/3 anonim válasza:
Szia, ha van kedved irj, szivesen beszelgetnek 😊
szept. 16. 11:07
 3/3 anonim válasza:
Szia én is beszélgetnék.
szept. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!