Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen volt az első találkozás...

Milyen volt az első találkozásod egy online baráttal? Mit csináltatok/bármi tanács?

Figyelt kérdés
Élőben félénkebb vagyok mint üzenetben hülyéskedve, de már beszéltünk hogy találkoznánk😅

tegnap 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Reménykedj, hogy nem egy kétméteres izzadós ösztönlény, aki csak a farka után megy!
tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aki onkine barát nekem maradt online barát. Nem éreztem szükségét találkozni.

Teljesen elég volt vele a millio videocseteles lelkizés nagyon imádtam hogy a telefonomban van barátom.

Egyetlen egy ember akit magammal vihetek bárhova, aki velem van ha kelek fekszek beteg vagyok vagy épp toppon bombaformában és vegigkisér az életben mindig mindenben.


Azalatt szemelyesen voltak barátaim csalódásaim szakitásaim gyász ujabb instabil labilis kezdetű ismerkedések minden ami csak sz.r lehet az életben.


Ő online volt csak aki viszont stabilan mindig velem. Mindig vár mindig ír mindig hív. Mialatt nem tom hány embert veszitettem el vagy lettek ujak meg ment ez a forgás.


Nem is hiányzott nekem az hogy az online barátombol is egy ilyet csináljak aki jön megy az életemben kezdodik vmi vele, elmulik vmi vele, meg hogy ebbe a sorba vegyem őt is a többiek mellé a reál életbe.


Online ő a telomban több é et tulélt velem, több kapcsolatpmat túlélte mint bárki más az életben.

tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adjatok neki idö. Ne várjatok egyből azt lehet több rövidebb tali is jó az elején. meg ga nem lesz olyan an egyből akoor is legyen köv találkozó mert meg kell szokjátok egymást
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy online barát ott van ha állásinterjura mész veled izgul, melletted van az interjun es után is veled van a korházi 4 fal közt is, hagy ne soroljam


Messze más mint a valós kapcsolatok. Akik egyszer vannak maskor meg a hátadba állitják csak a kést..

tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább senki, mint fantomok,akik írogatnak - azt is akkor ,ha kedvük tartja.

Van itt jó pár ilyen, elillantak,mint a napkeleti sóhaj.


Egy olyan barátot becsülök meg,aki nem kell,hogy a világ végén is velem legyen, de el tudjak vele beszélgetni 3D - ben !

Na ez az, ami ma nem megy.

tegnap 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt jó is, meg rossz is.
tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan sokáig sétáltunk, hogy felhólyagosodott a lábam :)
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!