Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is gáz?

Szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kamu instát hülye névvel, amivel bekövetem a legjobb barátnőm. Ő meg rám írt hogy ki vagyok mondom neki te ki vagy később rájött hogy én voltam vagyis elmondtam neki. Írtam valami hülyeséget már nem emlékszem rá. És szerinte ez nagyon gáz volt elmondta mindenkinek hogy ilyet csináltam mit írtam neki, aztán azt beszélték hogy mindenkinél elástam magam ezzel.

Ő ugyanezt csinálta az egyik ismerősünkkel rá írt azt hülyeségeket beszélt neki.



tegnap 20:12
A kérdező szavazást indított:
Barátnő
Szerelem
Nem tudom
5 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
A szavazást véletlenül indítottam el csak.
tegnap 20:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hogy mit írtál neki. Így nehéz véleményt mondani.
tegnap 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg azt a “hülyeséget”, akkor és valószínűleg abból kiderül, hogy gáz dolog volt vagy sem.

Elfelejtetted, gondolom..

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

- akkor


:D

tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem mindegy a kérdező kora vagy kérdése, mert engem is rohadtul szokott irritálni, hogyha valami hülyeséget csinálok, akár véletlenül, akár direkt, aztán mindenkinek el lesz mondva, röhögnek rajtam, és nyilván brutál el van túlozva az egész sztori. Egy barátnő ilyet nem csinál.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Hogy lehet véletlenül álprofilt csinálni, véletlenül bekövetni valakit, véletlenül szavazásindító gombra klikkelni, véletlenül beírni a szavazás pontjait? 😏

Ha direkt g*ci vagy másokkal, te csak ne legyél már felháborodva a következményektől. 😀

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sehol sincs a szövegben amit írtam hogy véletlenül csináltam volna a kamu insta profilt. Engem csak az zavar ha gáznak is találta amit írtam neki minek mondta el másnak ha nem csak azért hogy engem lejárasson.
ma 05:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!