Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így, ha...

Miért viselkedik így, ha elvileg nincs baja velem?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal már régóta jóban vagyok, általánosban a legjobb barátom volt, mint a testvérek, olyanok voltunk. Nagyon kötődtem hozzá, egy hullámhosszon voltunk. Mikor bekerültünk középsuliba, akkor mintha valami átkattant volna nála, szó szerint mindenhová velem akart menni. Wc-re, ha kimentem büfébe akkoris, ha boltba kellett menni és én nem akartam vele menni, inkább nem ment. Ha 3 órával később kellett mennem haza, ő megvárt. Szóval sztem ez tényleg durva (pedig mondtam neki, hogy én ezt nem várom el tőle!) Próbáltam egy kicsit elszakadni tőle, mert már ez nekem túl sok volt. Sikerült is az évek alatt, így már eléggé önálló lett, egyéb okok miatt már a bizalmam is megingott felé, nem is beszélünk már nagyon bizalmasabb témáról, inkább elcsevegünk. Itt kezdődnek a problémák, már úgy beszél velem, hogy "Ha nincs más, akkor jó leszel te is." "Ja te is jössz?" "Ha lesz hely a barátnőm sátrában, én megyek oda, te meg oldd meg." "Majd xy megoldja a 100km-s utat, te is oldd meg valahogy." Számomra ez lekezelő, olyan, mintha haragudna rám, de ha kérek valamit tőle, akkor szívesen segít. Jóban vagyunk, ezért sem értem ezt a beszédet.

szept. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Miért olyan fontos neked ez a "barátság"? Nyilvánvaló, hogy mivel már nem te vagy a legjobb barátnője, nem számítasz neki annyira. Ennek örülnöd kéne, hiszen soknak érezted, tehát örülj, hogy megszabadulhatsz tőle.
szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Össze voltatok nőve, aztán eltávolodtatok egymástól, ami tőled indult, mert sok volt neked. Szerinted nem érzékelte, hogy egyre inkább lekoptatod? Van még benne düh, harag, ezért szólogat be, mint egy kisgyerek. Ez a "jóban vagyunk" meg felszínes duma, évek óta nem vagytok képesek normálisan kommunikálni egymással...
szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
Hja, a lányok és az ő barátságuk...
szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy nem én vagyok már neki a legfontosabb, hanem, hogy normálisan beszéljen velem.
tegnap 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Leírnád mindezt maximum három mondatban? Sajnos ennyi időt nem tudok az olvasásra szánni, már várják a szakértői válaszaimat 12 másik kérdésnél.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!