Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed arról, ha egy...

Mi a véleményed arról, ha egy párkapcsolatban az egyik félnek alig vannak barátai? Téged zavarna a dolog?

Figyelt kérdés

Adott egy alig egy éve tartó párkapcsolat, ahol a férfi és a nő nagyon jól érzik magukat együtt, sok mindenben egyetértenek, hasonlóak az értékrendjük, működik a kémia is, közös jövőt terveznek. A nő elég visszahúzódó, félénk, bár olykor szokott társaságba járni, igyekszik javítani a szociális életén, nemigen vannak közeli barátai (pedig igénye lenne rá), akik régen voltak, azoktól elsodródott, azóta nem lelt igazán tartós barátságokra. Ismerkedik időről időre, de sosem kerül közel máshoz, akivel egy konzisztens kapcsolatot kiépíthetne, többnyire csak felületes kapcsolatai vannak olyanokkal, akikkel ritkán alkalmanként beszél. Alapvetően az a fajta ember, aki jól érzi magát egyedül is, vannak célkitűzései az életben, sokat foglalkozik önfejlesztéssel, többnyire motivált, pozitív személyiség. Nem szeret ráakaszkodni senkire, inkább az az ember, aki arra törekszik, hogy egyedül is boldoguljon.

Bár párja sem az a tipikus “szociális pillangó”, de vannak közeli barátai, akikkel bizalmas viszonyt ápol.

A nő gyakran cikinek érzi, hogy nincsenek igazán barátai, többnyire a családja és a párja azok, akikkel mindent megoszt.

Szeretne változtatni, de sokszor a próbálkozásai ellenére is kilátástalannak érzi a helyzetet.


szept. 16. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

Ha jól értem, a másik fél sem áll messze ettől, mert ő sem egy nagy társasági ember. Szerintem ők pont jól összeillenek.

tegnapelőtt 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Viszont, ha úgy érzi, akkor az önfejlesztés nem jó irányba halad, vagy rossz módszert választott hozzá.
tegnapelőtt 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!❤️


#2 Arról nem tudok, hogy létezik-e olyan önfejlesztő program, ami segít barátokat szerezni:))

Tőbbnyire azért érzi úgy, mert úgy tűnik a környezetében senki sem küzd hasonló problémával, nagyon egyedül van ezzel.

tegnapelőtt 06:22
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Először is arra a kérdésre kell válaszolnod, hogy miért akarsz barátokat. Milyen érzés van benned, amikor arra gondolsz, hogy barátaid vannak.
tegnapelőtt 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a csaj, mi??? :D


Ne zavarjon, ha te így jól érzed magad. Senkinek semmi köze hogyan éled a szociális életed, még a párodnak se!

tegnapelőtt 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok nőként most párkapcsolatban. A páromnak nincs vele gondja - az első randin elmondtam ezt neki őszintén, hogy meneküljön, ha ez neki nem fér bele vagy red flag, nem tette :).
tegnapelőtt 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is különbözők vagyunk. Párom inkább pihenős és a városban kevés barátja van, én meg állandóan programozok.
tegnapelőtt 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért pontoztak le egyes válaszokat, de köszönöm mind!


#6 Teljesen átérzem, én is a tudtára adtam a páromnak már a legelején, hogy tudja kivel van dolga:)

tegnapelőtt 08:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyikünknek sincsenek igazán barátai, nem zavar minket. :D
tegnapelőtt 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk együtt. Nekem nagyon nincsenek barátaim, én is inkább az a visszahúzódó, felénk lány vagyok, míg a páromnak rengeteg barátja van. Egyszer nem mondta, hogy zavarná. De azért próbálok javítani a helyzeten, és barátkozni.🙂
tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!