Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordulhat olyan, hogy nem...

Előfordulhat olyan, hogy nem megfelelő külsővel sehol nem fogják megengedni, hogy a személyiséged kibontakozzon?

Figyelt kérdés
Ebben a fasisztoid felszínes világban…
szept. 6. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz a személyiség kibontakozása alatt?
szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ja.

Kistermetű vekonyka lányféle nő vagyok.(30+) Sehol soha semmi tekintelyem nincs ugy értve munkahelyen is egy kis hülye csirának néznek szakmailag dupla annyit kell bizonyítanom mint másoknak, a pasik meg. Volt aki ugy jott randira hogy mikor megállt melettem (parkolo) ki se szállt bemutatkozni hanem üljek be mellé!

Mondtam nem es maradtam mellette es lehuzott ablaknál beszélgettunk hogy ő ül a kocsiban.


Bakker annyival se tisztelnek meg hogy kiszáll kezet fog. Munkahelyen meg vnj suttyó felszedhető kis nyikhajnak néznek.


Ha vitatkozom veszekszek próbálnék is kiállni magamért az ugy hat kb, mikor az egér cincog valami heliumtól beszívva. Csoda ha nem röhögnek vita kozben.

szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
*munkahelyen a pasik néznek vmi nyikhaj felszedhető kis "csicskának"
szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

2.vagyok jut eszembe pasikkal is ez van.


Ha a 190 es exemmel jelentem meg valahol még párnát is tettek alám a vendéglátohelyeken, es mindenhol korbe voltam nyalva.

Mikor a 170 es vidéki pasimmal jelentem meg pl bíroságon agyon szivatták az őrök az ajtóban (minden fémetvtelot stb ki kell pakolni átvilágítanak es ugy lehet csak bemenni), agyon alázták poénbol azt a párom.

szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ja de a 190 es párom 39 éves jólszituált volt, a 170 es meg 27 éves mamahoteles. Lehet a kor (komolyság kiállás státusz)is közrejátszik.
szept. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5


Nem szerintem az ilyen dominancia szitukat a természet intézi vagyis annak erőtörvényei. Teljesen spontán és nincs beleszólásod abba, hogy a másik miként reagàl rád hiszen többnyire pofa, testalkat, magasság stb alapján jár az első reakció..

szept. 6. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem is, igen.

Az hogy eszed is van humoros is vagy, vagy en pl viszem előre a céget, az teljesen elhomályosul az mellett, hogy velem pl mernek ugy beszélni ahogy pl egy 190 es magas ffival nem engednék meg maguknak.

Rengeteg energiát felemészt az, hogy először tiszteletet tekintélyt harcoljak ki, letegyek az asztalra bizonyitsak dupla annyit, hogy utána végre lehessek már én is önmagam kibontakozhassak mert hagynak nekem is helyet a földön és nem taposnak.


Megjjelenek egy boltban az elado flegmázik pofakat vág, megjelenek egy Férfival, vagy apámmal, meg becsicskul helyből neki.

szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

#2,3,4,5,7


Ezt a hányadékot elolvasva neked írom, sürgősen, írom SÜRGŐSEN keress egy pszichológust!!! Nem normális ilyen komplexusokkal élni. Valami bajod van, az fix.

szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8


Tehát az ember leírja a tapasztalatait és te pszichológushoz küldöd? Nem neked kellene inkább egyhez fordulnod?

Mit tesz a pszichológus? Megtanít ne észrevenni azt ami ott a szemed előtt?

szept. 6. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Ismertem olyan 150 centis nőt, aki mindenkit lehengerelt a fellépésével.
szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!