Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb baratnommel megromlott...

Legjobb baratnommel megromlott a kapcsolatunk, van ertelme megmenteni?

Figyelt kérdés

tortenet lenyege hogy baratnom megtudta a legintimebb titkunkat ferjemmel amitol teljesen kiabrandult belolem, azt mondta ram sem ismer es nem tudja mar ki vagyok valojaban. Innentol tavolsagtarto lett velem, nem tudtuk tisztazni a dolgot.

Ö egy nagyon vallasos csaladan nott fel, a Károlira jart reformatus hittanoktato szakra, en ugyanott gazdalkodasra.

A viselkedese szamomra kepmutato mert en is megeriztem a titkat 3 eve, es nem itelkeztem. Lanybucsut tartottunk neki ami szamara tul jol sikerult , reszegen megcsalta a volegenyet de en nem iteltem el emiatt.

Nem tudom h a rossz hazassaga, irigyseg all- e a viselkedese mogott, vagy tenyleg ilyen kepmutato. Tudom jol hogy a ferje mar 1 eve nem er hozza...

A lenyeg most nem azon van h en mit tettem, nem oltem meg senkit, ez a dolog ram es a ferjemre tartozik csak.

Ti probalnatok kozeledi ezek utan felé? Adjak neki még 1 eselyt?


szept. 4. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudta meg az intim titkot? Vicces egy sztori. Szerintem hagyd a csudába. Ha ő nem akar ezek után barátkozni, akkor ennyi.
szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
átjött hozzám bejelentés nélkül és látta amit kellett, egyértelmű volt a helyzet.
szept. 4. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Csak úgy be tud menni a lakásodba?
szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tud, a folyosón, az ajtó előtt látott valamit amit nem kellett volna.
szept. 4. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ő kiadta e a titkodat vagy csak hanyagolta a barátságotokat?
szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!