Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszatérni egy régi baràthoz...

Visszatérni egy régi baràthoz aki csalódàst okozott igen vagy nem?

Figyelt kérdés
aug. 26. 22:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én most egy olyan szituációban vagyok, hogy egy miattam kialakult vita miatt lettem letiltva Messengeren. Ugyanakkor én is meg lettem vádolva egy olyan dologgal, amit el sem követtem. Szerettem volna rendezni, bocsánatot is kértem, de a "rendezésre" gyakorlatilag esélyt se kaptam. Telefonon nem vagyok letiltva, de nem veszi fel, sms-re eddig reagált, de nem akar békülni. Amúgy mindketten most vagyunk felépülőben egy mentális betegségből, pozitív irányban változik/változott a személyiségünk, de neki ezek szerint ez sem elég.
aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy még egy próbát majd fogok tenni, ha akkor is elutasít, elengedem.
aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
11.milyen formaban kertel bocsanatot?
aug. 27. 16:05
 14/24 anonim ***** válasza:
Miután egyik pillanatról a másikra lettem letiltva Messengeren, úgy, hogy észbe se tudtam kapni, sms-ben voltam kénytelen megtenni. Személyes találkozót is felajánlottam meg azt is, hogy telefonon beszéljük meg, de egyikre sem hajlandó.
aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Velem uzenetbe szakitotta meg a baratsagot egy baratnom egy konfliktus utan,en akkor szerettem volna tisztazni o nem akarta raadasul mindenfelet osszehordott...bocsanatot se kert
aug. 27. 16:22
 16/24 anonim ***** válasza:
Tőlem se kért bocsánatot, amivel meg megbántott, azt egy feltételezésre alapozza.
aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Amikor pár nap múlva újból felhoztam neki a témát, azt mondta, felejtsem el, ne lovagoljak rajta. Magyarul, ha ő hibázik vagy valótlant állít, az nem számít...
aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta sajnalja ha nem tudok megbocsatani...de konyorgok hogy bocsassak meg ha nem kert bocsanatot?Azt gondolta lepjek tul utana folytatodott volna minden es jott volna azzal o nem tokeletes senki sem az,elszamoltatom,o igy nem tud funkcionalni,nem tud mindig olyan dontest hozni ami mindenkinek megfelel
aug. 27. 17:42
 19/24 anonim ***** válasza:
Előzd meg, bocsáss meg neki magadtól! Tőlem sem kért bocsánatot az illető, de én megbocsájtottam neki, bár még mindig rosszul esik, amit írt! Én bocsánatot kértem tőle, hogy megbántottam, de ő nem hajlandó megbocsájtani. Erről viszont nem tehetek. Nekem tiszta a lelkiismeretem, mindent megtettem, hogy rendeződjön a helyzet.
aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
6-os vagyok. Nagyon nagy változásra volt szükségünk. Nem is a személyiségünkkel volt a probléma, hanem felkellett nyitni a szemünket:). Vannak olyan barátságok ahol már az elején leszűrhető, hogy ez bizony csak érdekbarátság. Mi a legjobb barátnőmmel rengeteg olyan dolgot megtettünk egymásért, amit az átlag barátok nem tesznek. Igazából nekem ő már a testvérem hiába nem vérrokon:). De aki nem képes a tiszta, igazságos kommunikációra, azzal felesleges újrakezdeni. Ha valaki akar, TESZ azért a barátságért hidd el.
aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!