Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszatérni egy régi baràthoz...

Visszatérni egy régi baràthoz aki csalódàst okozott igen vagy nem?

Figyelt kérdés
aug. 26. 22:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire álltatok közel egymáshoz és milyen csalódást okozott.
aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Cserbenhagyas,talalkak lekorlatozasa
aug. 26. 22:33
 3/24 anonim válasza:
100%
Az előttem lévő jól mondja. Igazából ha megfelelően lekommunikáljátok akkor szerintem probléma nincs. De az is benne van a pakliban, hogy “aki egyszer megteszi, többször is megfogja”. De ez nem mindenkire igaz:). Van olyan barátság ami mindent legyőz. Az én legjobb barátnőmmel pont ilyen a kapcsolatunk:)
aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3.Igen a jo kommunikacio fontos lett volna.Az hogy ismetlodnenek dolgok igen sajnos az tud ugy lenni.Nektek volt komolyabb konfliktusotok?
aug. 26. 22:35
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
en nem ternek vissza. nekem is volt ilyen ember az eletemben, kizartam belole es hoppa kiderult hogy nem erdeklem ot es kihasznalt.
aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
3-as vagyok. Igen volt komolyabb konfliktusunk,amikor már tiltásig ment a dolog. De ezt is megbeszéltük és változtattunk. Idősebb fejjel más sokkal másképp látunk mindent szerencsére:)
aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes visszatérni bárkihez, ha a fogkrémet is tökéletesen és maradéktalanul vissza lehet tömni a tubusba !

Nálam ez az elv, mindenkinél - ebből csak hasznom lett az életben eddig.

aug. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6.nagy valtoztatasra volt sziksegetek?
aug. 27. 06:13
 9/24 anonim ***** válasza:

Az eddigi tapasztalatok alapján: nem.

3 különböző régi baráttal próbáltuk ezt a fajta "visszatérést", egyik sem maradt meg. Volt olyan, akivel megbeszélni sem nagyon sikeredett a dolgot, egy másikkal egy darabig mentek a dolgok, bár inkább döcögősen, aztán elhalt az egész. A harmadikkal meg tudtuk beszélni, kifejezetten szuperül is megvoltunk, majd elhidegültünk és csak szülinapi köszöntések maradtak éveken át. Aztán történt vele valami, és kiírta Instagramra, hogy a "gonosz embereket törli az életéből, ennek első lépése meg az volt, hogy ezeket az embereket szépen ki is követte ott" - köztük engem is.

aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9.igen félő,hogy ilyenkor vagy a bizalom nem àll vissza vagy újból ismétlődnek régi dolgok.Ritka esetekben talàn rendezhető a dolog ha mindketten személyiség vàltozàson mentek keresztul
aug. 27. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!