Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valamilyen fórum,csoport...

Van valamilyen fórum,csoport ahol 35 feletti emberek beszélgethetnek? Ha tudtok ilyenről jelezzétek.

Figyelt kérdés

aug. 16. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenröl, de peldaul ez lehetne egy. En 50 vagyok. Dobj fel egy temat, aztan hadd szoljon :)
aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Badoo
aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert nem értem a 20 évesek beszédét. Amilyen szavakat mondanak, fogalmam sincs mit jelent. A múltkor egy 23 éves kérdezett tőlem, meg próbált beszélgetni, de mivel nem tudtam folytatni, letudott annyival, hogy "ruri vagy". Nem tudom mit jelent. De nem esett jól, hogy nem értem.
aug. 16. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én még sosem hallottam huszonévest úgy beszélni, hogy semmit nem értettem volna belőle, azt a kifejezést meg főleg nem, hogy "ruri vagy", ennek ugyanis semmi értelme. Azért ne írj már úgy róluk, mintha földönkívüliek lennének és földöntúli nyelven beszélnének. 😄
aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4* akkor egy ilyet fogtam ki sajnos. Mély nyomott hagyott bennem.
aug. 16. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
35 feletti vagyok, a párom 20 alatti, és sok tizenévessel is dolgozom együtt. Van kb. 5 darab új netszleng szó évente, abból három ki is kopik azonnal. Ráadásul ezekről is szólnak cikkek, videók. Nem olyan lehetetlen feladat ám hogy ne érezze magát valaki vergődő és értetlenkedő boomernek.
aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is 35 feletti vagyok, ha van kedved, beszélgethetünk.
aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki a kérdésre felelt!
aug. 16. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!