Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes barátságnak van...

Internetes barátságnak van értelme?

Figyelt kérdés
Itt nem olyanra gondolok, amikor csak interneten tartjátok a kapcsolatot, hanem egy ilyen oldalra, mint a gyakori is. Képek nélkül.

aug. 14. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon szerintem,régen rengeteg emberrel beszélgettem itt privátban ,sok emberrel át is mentünk Facebook és aztán hirtelen csak úgy eltűntek
aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy netes "barátság" se barátság. Ahhoz kellenek a közös élmények is.
aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
persze, nem mindenki szeret találkozgatni napi szinten
aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nincs. Én csak itt megragadok az oldalon mindenkivel. Nem is megyünk át sehova és eltűnnek egy-két levélváltás után.
aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem van. Vagyis egészen addig a pillanatig, amíg hosszútávon egyikőtök sem netes barátságban gondolkodik.


Nekem pl. vannak olyan barátnőim, akiket a neten ismertem meg, mert a közös érdeklődés összehozott minket. De idővel eljött az a pont, hogy találkoztunk, és azóta már nem csak az online térben, de a való életben is barátok vagyunk.

aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Képek nélkül --> itt van a kutya elesve, mivel SEMMIT nem tudsz a másik félről, így nem lehet barátságról beszélni, hogy még az arcát se láttad soha életedben.
aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem vársz tőle túl sokat.
aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Priviben szoktam itt pár emberrel dumálni, persze nem vagyok itt fent folyamatosan. Nem barátság, de néhányukkal régebb óta levelezünk. Nekem eszembe nem jutna bármelyiküktől is képet kérni (én sem küldök senkinek) vagy személyes találkozóra invitálni valakit. Nálam ez így működik, még akkor is ha nem tudom ki van a monitor túloldalán (ők se tudnak rólam semmit, de nem is ez a lényeg, mert általános témákról dumálunk kötetlenül)
aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy ertelme nincs, de az nem baratsag, max ismeretseg. De meg az se tuti, anonim barki barminek eladhatja magat. Elegge elcsusztak ezek a fogalmak.
aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt itt több éves levelezésem, de van olyan ismerősöm akivel kb napi szinten beszélek 10-15 éve ismerjük egymást, képen láttuk egymást, de még soha nem találkoztunk. Ki milyen értelmet talál 1-1 emberi kapcsolatban. Van benne potenciál, ha megtaláljátok a közös hangot.
aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!