Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha ez ennyire...

Mit tegyek, ha ez ennyire foglalkoztat, minden nap zavar? Elmúlik majd magától?

Figyelt kérdés

Már 4× nekiálltam ennek a kérdésnek a napokban, de mindig félretettem, és mikor elővettem, csak töröltem posztolás helyett.


Eddig mindig hosszan írtam, de most röviden fogok. Az a lényeg, hogy voltam egy hétig vendégségben egy barátnőméknél, és azóta minden nap rág az irigység, mert az ő életét akarnám élni én is. Most azonban nem írom le, hogy milyen az élete, meg milyen az enyém, mert már leírtam 4× és sose posztoltam végül.


Ennyit még röviden hozzá:

- neki is vannak rossz dolgok az életében, persze, de azokkal együtt is cserélnék vele

- lehet pszichológushoz kéne mennem, de nem olyan egyszerű az sem


aug. 12. 19:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és ha tininek tűnök... Harmincas nő vagyok.
aug. 12. 19:09
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen, tininek tunsz.
aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogod fel másképp. Van egy ideálod vagy pélsaképed tele lehetnél reménnyel hogy meglehet csinálni motivációkkal ambíciókkal sztárolhatnád majmolhatnád tanulhatnál tőle.

És nem lefelé húz vki a negativitásba panaszokba szerencsétlen mentalitásba es nem azzal tömi a fejed.


Amugy agykontroll meg vonzás tv-e szerint ha utálod azt akinek van ami neked nincs az üzenet az agyba hogy az egy sz.r dolog lehet amitől irtózni kell és amit kerülni kell és a tudatalattid taszitani is fogja. És eléred azt hogy semmid sincs.

aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Engem a 40 feletti szomszedom akar megverni mert nekem van kocsim és bnőm. Utánot majmol közben fenyeget ordít.
aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*utánoz
aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy szeletét láttad az életének. Ők is valószínűleg máshogyan viselkedtek, mert ott voltál. Ha látnád egy rejtett kamerán keresztül az életüket úgy, hogy nincs ott idegen, lehet nem így gondolkodnál...
aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De sok van amit nem lehet megjátszani, pl. hogy hol laknak, miben, mit dolgoznak, mennyi pénzük van, mivel töltik a napjukat, hova utaznak, milyen a gyerekük...
aug. 12. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Nem hiszem, hogy hasznos választ fogok adni, de arról biztosíthatlak, nem te vagy az egyetlen, aki így érez. Az irigység természetes emberi velejáró.


Illetve azt se fogom bizonygatni, hogy te lehet másban vagy jobb/több. Nem hazudok arról, hogy akár elérheted azt az állapotot. Szerintem az emberek közt vannak kiküszöbölhetetlen különbségek, amiket nem lehet csak úgy áthidalni. Hogy ennek ellenére mit tegyél? Jó kérdés. Én ilyenkor szoktam valami teljesen más, független dolgot keresni, amiben örömömet lelem és kicsit elzárkózom msgamban vele. Értékelem, hogy az a valami az enyém, engem vidít és senki mást.

aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Neked lehetetlen elérni azt ami neki van? Az a baj, hogy csak arra koncentrálsz neked mi nincs. Ne akard más életét. Alakítsd a sajátod. Lehet jobbat tenne, ha nem nézned milyen képeket tesz ki. Meg kicsit hanyagolnád és a saját életedre koncentrálnál. Akár kornyezetvaltas is segítene, ha teheted. Külföldi, jobban fizető állás...

Nem akarhatsz ugyanolyan életet, hiszen van egyéniséged.

aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!