Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek viszonzatlan...

Szerintetek viszonzatlan szerelemből lehet barátság?

Figyelt kérdés

júl. 30. 15:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban vagyok és hazudnèk, ha azt mondanám, hogy elmúlt a vonzalom a nőbarátom iránt. Örlődök, de képtelen vagyok megszakítani vele a kapcsolatot, pedig tudom, hogy rosszat teszek magammal. Szerintem hagyd, hosszabb távon neked lesz rossz, sőt, egyre rosszabb lesz!
aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Először barátok lettünk. Aztán egyre jobb barátok. Aztán elkezdtem beleszeretni. Sajnos egyoldalú volt. Elképesztően fájt. De nem szakadt meg a kapcsolatunk, barátok maradtunk. Évekig tartott, de ma már teljesen túl vagyok rajta. Már csak emlékek az érzések.

Nyilván sok múlik a konkrét személyeken, a konkrét helyzeten. De van, hogy lehetséges.

aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

22

Te nő, vagy pasi vagy?

aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

23-as....2.oldalon írta hogy férfi.


Én 27 éves férfi vagyok, párszor volt már velem is ilyen viszonzatlan szerelem ahol bármit megtettem volna hogy csak barátok legyünk a lánnyal vagy ha csak heti 1-2 alkalommal de chaten dumáljunk...hamar rájöttem hogy csak a saját időmet vesztegetem mert mire ő már rég összejött egy másik sráccal és boldog volt addig én csak reménykedtem hátha egyszer...

aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

24

Én is voltam ilyen szituban mint te. Felesleges reménykedni. Ha a nő is akarna valamit, egyértelműen jelezné! Úgyhogy felejtős!

aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!