Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez belefér egy kapcsolatba?

Ez belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A barátom napi szinten beszél egy lánnyal a volt munkahelyéről(már jó pár hónapja nem kollegák). A lánynak is van egyébként párja. Igazából amikor velem van ritkán ír neki, de amikor nem vagyunk együtt végigchatelik a napot.

Nem szoktak találkozni, meg voltak már közös programok a nővel.

Egy két telefonos bepillantással úgy láttam, hogy semmi pikánsról nem beszélnek, főleg nem flörtölnek. De azért mégis fura, mert a barátom nem az a bratyizós- pláne nem csajokkal.

Szerintetek van okom aggódni vagy engedjem el?


júl. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Van okod.
júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Örök szabály: ha nem velem beszélget, azért, mert mással jobban érzi magát.
júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Engedd el!
júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
En a baratommal ,amikor nem talalkozunk,cserelunk es sose flortolunk pedig oda meg vissza vagyunk egymas testeert is. Sajnos en vsgxok az egyetlen sz eleteben,aki feler a szellemi szintjehez allitasa szerint... Nslatok is ez lehet az illeto lannyal.
júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy egészséges kapcsolatba belefér, igen.
júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Tehát a pasi neve onnantól kuss ha barátnője van. Meg a … Voltam ilyen kontrollmániás idiótával az első adandó alkalommal dobtam ki szerintem azóta sem ért földet. Aki nekem meg akarja mondani hogy kivel és mikor beszélgethetek az rövid úton csúnyán ráfázik.
júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

"Sajnos en vsgxok az egyetlen sz eleteben,aki feler a szellemi szintjehez allitasa szerint... "

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Bullshit lvl 1.000.000.000

júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!