Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Náciknak nevezhetők a nők ha...

Náciknak nevezhetők a nők ha a csúnyább pasikat úgy kezelik mint egy büdös, koszos, alkesz hajléktalant?

Figyelt kérdés
júl. 25. 17:22
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

1.Ezt most azért írtad ki mert valamelyik nő lecsúnyázott téged és rondán bánt veled?

2. Ez szerintem oda-vissza játszik a nemeknél. Ha valaki kicsit csúnyább akkor azzal máshogy bánnak az emberek sajnos.

3.Tisztába vagy a náci fogalmával?

júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11


Nem mindegy, hogy miért írtam ki? Igen, ilyen is volt. De általában a megfigyelés. A csúnyább férfiakkal egyszerűen nem kommunikálnak. Pénztárnál szemembe sem néznek, úgy bánnak velem mint egy bűnözővel, pedig senkinek sem ártottam. Érthető, hogy felforr a vérem.

júl. 26. 08:35
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, inkább tanulj önuralmat és javaslom a hidegzuhanyt, ha már írtad, hogy "felforr a vérem". A pénztáros nem miattad nem néz a szemedbe, komolyan, te tényleg azt hiszed, hogy körülötted forog a világ? Hát, nem!
júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13


Nem tudsz szöveget értelmezni?

Nem leírtam, hogy az előttem állókkal bezzeg sikerült neki?

júl. 26. 09:12
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

#14

"Nem tudsz szöveget értelmezni?

Nem leírtam, hogy az előttem állókkal bezzeg sikerült neki?"


Idézd azt a kommentedet, ahol ezt leírtad. Komolyan, te pszichés eset vagy. Az agressziód meglátszik a külső kisugárzásodon is. Ne csodálkozz, ha a kutya se kíváncsi rád, hisz itt is agresszív vagy. Vegyél egy jeges fürdőt, az majd lehűt téged.

júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Látják rajtad, hogy egy feszült kis senki vagy.
júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16


Aki feszült az már nem is ember?

júl. 26. 12:16
 18/27 anonim ***** válasza:
Nyilván ember, de senki sem köteles jópofizni vele és a szükségesnél több időt tölteni vele.
júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

18


Se a csúnyákkal igaz? Liberális szabadság van simán lehet pofára diszkriminálni.

júl. 26. 12:36
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, látom mind az értelmi, mind az érzelmi intelligenciád a béka segge alatt van. Még a 15-ös kommentemre se reagáltál, mikor szembesítettelek a saját baromságoddal.

És már említettem, tuti, hogy utálod magadat és depressziós is vagy, ami kiütközik a külső kisugárzásodon. Senki nem fog egy ilyen emberrel jópofizni, akár ronda, akár szép. Te egy agresszív, depressziós, önutálatban szenvedő ember vagy, aki nem képes feldolgozni azt, hogy nem feltétlen azért viselkednek veled, mert csúnya vagy, hanem mert mindenki érzi rajtad a negatív kisugárzást, az agressziót. Ne félj, én se szólok olyan emberhez, akiről sikít, hogy ölni tudna, ha hozzá szólnának. És te, pontosan ilyen vagy.


Járj pszichológushoz, tanuld meg szeretni és elfogadni magad. Amint te megváltozol, a környezeted is veled együtt fog változni. De addig, amíg ilyen agresszív, durci-murci leszel, addig ne várd, hogy más örömteli mosolyt adjon neked.

júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!