Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Náciknak nevezhetők a nők ha...

Náciknak nevezhetők a nők ha a csúnyább pasikat úgy kezelik mint egy büdös, koszos, alkesz hajléktalant?

Figyelt kérdés
júl. 25. 17:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mint ahogyan te sem okosnak.
júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Te normális vagy, kérdező?

Ilyen elmebeteg kérdés kiírása után nem tudom, hogy min csodálkozol, ha a való életben is elmebetegnek hisznek. Talán részeg is vagy?


Szereted egyáltalán magadat, vagy önutálatban és depresszióban szenvedsz? Ha utálod magad, hogy várhatod el, hogy más szeressen téged, ha te se szereted saját magadat?

júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Fingod sincs mi az a náci. Rettentő hülye vagy.
júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Náci? Aha.
júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem, a nácizmus teljesen mást jelent.
júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 grafno ***** válasza:
57%
Semmi köze ebben a formában a kerdes a nazikhoz. A nazi az a nazionalista rövidítése. Egy igazi nazi az szereti a falujat, városát, nyelvét, országát, kultúráját vagy lehet még patriota de az nem annyira menő. Nazizni csak a kisebbség szokott, meg a afrika/azsiaiak, mert nekik is ugyan az a jog jár.
júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Fogalomzavarban szenvedsz Incel Pisti... És már rohadt unalmas vagy.
júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Bazzeg, hogy erről az oldalról miért nem tiltják ki az ilyen gyűlölködő s.fejeket??? A gyk mintha leragadt volna a '90-es években... Nem gáz napi szinten szapulni a nőket min. 5 kérdésben...
júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"gyk mintha leragadt volna a '90-es években..."



Akkoriban meg internet sem volt, nemhogy GYK :)



40F incel

júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Ez teljesen nor.ális dolog, hogy az igénytelen embereket nem vesszük emberszámba. Én ilyen világot akarok, ahol ez a söpredék eltűnika szemünk elől.

Nemtől függetlenül az egész témára éetem én. Nem értem mi köte ennek a nemekhez. Mi.degy, hogy ki aférfi/nő/egyéb a témában. Aki egy u dormány szar ember, az ne lehessen az utcán az értelmesemberek között.

júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!