Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a nő csak a keresztnevét...

Ha a nő csak a keresztnevét mondja bemutatkozáskor?

Figyelt kérdés

Én a teljes nevemet mondtam.

Mi a célja ezzel?


júl. 25. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy ne nyomozgasd le. Mielőtt elszállnál magadtól, hogy ááááá, te soha, vedd észre, hogy ezt senki se kérdezte. Ő nem mondja meg félig ismeretlennek, ez az ő döntése, majd ha már bizonyítottál és a csodálatos személyiséged napvilágra került, lehet hogy még a bankszámla kódját meg a face jelszavát is megadja, türelem!
júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is így mutatkozom be, mivel a vezeték nevem csak egy zavaró tényező és nem fogja tudni megjegyezni a másik még a keresztnevem se. Mikor bemutatkozunk sokszor én se értem a másik nevét. Könnyebb lenne, ha a másik is csak a keresztnevét mondanám normális handsúllyal és nem hadarva. Elsőre a másik keresztnevét sem tudjuk megjegyezni nem hogy a vezetéknevét. És mindig mindenki ledarálja, aztán senki nem értette mit mondott a másik.
júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Pl. hosszú a vezetékneve, nem szereti stb.


De nem, csak viccelek. Biztosan szexelni akar veled vagy az életedre törni.

júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

"vezeték nevem"

Írd le 100-szor, hogy vezetéknév.

júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Sokan csak a keresztnevüket mondják baráti, lazább közegben, és csak hivatalos és munkaközegben mondják a teljeset. Nem kell belelátni semmit sem.

Az is lehet, hogy fura, bonyolult, hosszú a vezetékneve és egyszerűbbnek gondolta így.

júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Segitek. A nő normális te nem. Bőven elég a keresztnév. Még el is mennél akár túlbuzgónak is, de kérdést kiírni erről? Biztos minden ok a toronyban?
júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Valszeg informális helyen találkoztatok, futólag, egyelőre nem tűnik fontosnak a kapcsolat. szal pont elég annyi, hogy szólíthatod Katinak.
júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ milyen szitu. Egy hivatalos helyen gáz, de ha egy buliban vagy, elmegy.
júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
júl. 25. 10:08
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Törölték a 9-est, aki szerint aki nem közli a teljes nevét, az büdös bunkó, és nem illemtudó, valamint neveletlen.
júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!