Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

4 lánnyal az osztályomból elég jó barátnők vagyunk. Azonban amióta elkezdődött a nyáriszünet szinte csak egyikükkel beszélek. A másik 3 alig keres, próbáltam velük irogatni, de minden alkalommal leráztak. Még május elején terveztünk programokat a nyárra, de azota nem esett szó róla. Kicsit már osztálykiránduláson, év vége fele is éreztem, mintha kerülnének.

Nem értem mi bajuk lehet velem, nem volt semmi veszekedés, vagy bármi más gond. Nem tudom hogy mit csináljak: próbáljak beszélni velük vagy inkább hagyjam őket?


júl. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad őket.
júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Lehet bepasiztak vagy rokonoknál vannak zajlik az élet.
júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kullancsok, mint az emberek 99%-a.

Foglalkozz inkább fontos dolgokkal, tanulj nyelvet, programozást.

júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább hagynám őket. Megértem, hogy bánt a helyzet, de valószínűleg jobb lenne elengedni őket; többször leráztak téged, talán kerültek is. Jobb ilyen emberek nélkül.
júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!