Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet kiépiteni új...

Hogyan lehet kiépiteni új baráti kapcsolatokat negyven felett, egyedülállo szülöként?

Figyelt kérdés
Elöször is elnézést az ékezet hibákért, nem magyar billentyüzetről irok. 44 éves nö vagyok, van egy 13 éves nagylányom, akit egyedülállóként vállaltam. A lányomnak ovis kora ota volt két barátnoje, az anyukák szintén szinglik, akikkel én is közeli barátságot kötöttem. Szinte minden hétvégét együtt töltöttünk, együtt nyaraltunk, nagyon klassz volt. De ahogy az lenni szokott, a gyerekek ahogy nönek, változik a személyiségük, a két lány pedig eltávolodott az én lányomtol. Ezzel nincs is semmi baj, már alakulnak is neki új kis barátnöi, a gyerekeknél ez könnyen megy. Inkább én vagyok bajban. Legnagyobb döbbenetemre ugyanis a két anyuka megszakitotta velem is a kapcsolatot, és hiába probálkozok, úgy tünik, csak velem, gyerek nélkül nem szeretnék folytatni a tiz éve tarto barátságot. Én ezt meggyászoltam és most készen állok új baráti kapcsolatok kialakitására. Ti hogyan fognátok neki ilyen idösen? Köszi!

#barát #barátság #barátkozás #új barátok negyven felett
júl. 19. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, írj nekem.
júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy csomó barátkereső csoport. Vagy programokat hirdetnek.
júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy ilyen kiírás, saját történet megosztás pont jó lehet kezdésnek.

Esetleg úgy átfogalmazva, hogy pozitív kicsengésű legyen a vége, pl. "aki hasonló helyzetben érzi magát, azzal szívesen váltanék üzenetet, hátha hasonlóak vagyunk".

júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
júl. 23. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért hiszik az emberek azt,hogy két szót váltanak egymással akkor már barátok?

Rossz emberismerő vagy.Nem miattad haverkodtak hanem a saját lányuk miatt,mert birta a te lányod,igy elviseltek téged is,durván mondva.

Az hogy szétmentek a gyerekek igy veled sem kell tovább tartani a kapcsolatot.Ennyi.

Ez lejön abból,hogy nem keresnek már.

Mondhatni ilyen felszínes picsák voltak,ne bánkódj miattuk.

júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!