Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak, tudtok barátságot...

Férfiak, tudtok barátságot kötni olyan nővel aki vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
Máshogy viselkedtek, vélemények érdekelnének!

júl. 18. 14:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan csúnya nő meg nem létezik, akire a pasi ne mászna meg egy gyengébb pillanataiban, mégse marok-marcsa."

Ne magadból indulj ki. Lehet, hogy neked bárkihez van gusztusod, mások megtehetik, hogy válogassanak.

júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
#10 de csak ha annál a pasinál nincs esélyük, mert pl. a pasi helyes, sportos, a csaj meg egy dromedár.
júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
56%

Előbb-utóbb bepróbálkoznak. Csak a személyes példámat tudom. 40-es családos jó külsejű nő vagyok. Egyszer majdnem megcsaltam a férjem. Egy férfi munkatársammal nagyon jól kijöttünk, jó barátok lettünk. Én naivan tényleg azt hittem, hogy barátok vagyunk milyen jó. Egyszer munka után felhívott a lakására egy pohár borra. Felmentem minden hátsó szándék nélkül, hiszen barátok vagyunk, nemdebár? De ő másképp gondolta, bepróbálkozott. Megdöbbenésemre azt mondta: minden férfi úgy barátkozik a nőkkel, hogy a nők jelzéseit figyeli, csak az alkalomra vár, mikor dugható meg a nő. Szerinte olyan nővel nem is alakul ki komoly barátság, aki nem vonzó a férfi számára, mert akkor nem tud róla fantáziálni. Azt is mondta, minden férfi így érez, az is aki tagadja meg álcázza, a barátságot addig játssza amíg nem kap lehetőséget többre.

Hát nem tudom. Férfiak ti hogy látjátok? Őszintén? Igaza van?

Egy biztos, én azóta 3 lépés távolságot tartok és jobban nyitva tartom a szemem. Azóta egy új munkahelyre kerültem, most már tudatosan figyeltem a férfi kollégák viselkedését. Észrevettem kinek jövök be jobban, azok eleinte zavarban voltak, de kialakult mindenkivel egy egészséges munkatársi viszony, ami egy picit sem megy át barátságba. Kicsit rossz így, mert vannak jó fejek, de én már egyszer pofára estem, nem kockáztatok.

júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

"de csak ha annál a pasinál nincs esélyük, mert pl. a pasi helyes, sportos, a csaj meg egy dromedár."


Ilyen is van. Meg olyan is hogy a pasi félénk, nem csajozós és inkább barátkoznak, reménykednek hogy lesz valami. De az általad írtak is hogy a nő kövér, ronda, rossz a stílusa, stb.

júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%

“. Egyszer munka után felhívott a lakására egy pohár borra. Felmentem minden hátsó szándék nélkül, ”


Azért ennyire naiv biztos nem voltál, mindenki tudja, hogy ez felhívás keringőre…vagy te mit gondolnál, ha a férjedet áthívná egy csaj borozgatni? Azt, hogy biztos csak beszélgetnek?:D

júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
28%

"Megdöbbenésemre azt mondta: minden férfi úgy barátkozik a nőkkel, hogy a nők jelzéseit figyeli, csak az alkalomra vár, mikor dugható meg a nő. Szerinte olyan nővel nem is alakul ki komoly barátság, aki nem vonzó a férfi számára, mert akkor nem tud róla fantáziálni. Azt is mondta, minden férfi így érez, az is aki tagadja meg álcázza, a barátságot addig játssza amíg nem kap lehetőséget többre."


Ez így van! Az esetek többségében így van! Ahhoz nagyon balf@sznak kell lenni hogy ne így legyen! De legalábbis melegnek!

júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Ezt csak azok mondják, akiknek alig van kontaktusuk nőkkel.
júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Akkor működött amikor volt barátnőm.


De amikor már 1-2 év eltelt és nem volt, akkor már egyre jobban kívántam mert igen, mert jól nézett ki vonzó volt. Nem könnyű ha a nő jól néz ki.

júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
20%
Mégis mi a fityfenéét barátkozna a férfi amúgy egy nővel?
júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%

19

És egy férfi férfival miért? Ugyanazért.

júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!