Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátommal tényleg rámehet...

A barátommal tényleg rámehet a barátságunk, ha megkérem arra, hogy szeretkezzen velem?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk óta jóbarátok vagyunk a fiúval, a középiskolában és most, hogy egyetemre jár, se szakadt meg a kapcsolatunk. A hét elején napja kijöttünk ide Ausztriába két hétre pihenni, kettesben lenni és beszélgetni. Szóba került a szex és hogy ő még szűz. Felvetettem neki, hogy mi lenne, ha én lennék neki az első, de szerinte ez nem jó ötlet, mert szerinte ebbe a barátságunk is belebukna. Én megmondtam neki, hogy ez rajta is múlik és ettől szerintem nem romlik meg köztünk semmi. Sőt, talán szintet is léphetünk.

17 éves lány vagyok a barátom 20 éves



júl. 13. 07:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy udvariaskodik vagy meleg vagy nem jössz be neki annyira hogy tartós kapcsolatban éljen veled. Tartós kapcsolat nelkül pedig tényleg bármi balul sulhet el ilyen esetekben.
júl. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szokott erre rámenni a barátság ha az egyik fél csak szexet akarna, a másik meg beleszeret. És mivel te fiatal, ő meg szűz egész nagy a valószínűsége hogy valamelyikőtök beleszeret a másikba.
júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Aztán elkezdesz tapadni meg érzelmeid lesznek le se tud vakarni lelkizni kell meg dicsérgetni. Okos a pali.
júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem érezhet ő is valamit irántam, mert a minap a homlokomra adott puszit, ha egy fiú a lánynak a homlokán csókolja meg, az azt jelenti hogy fontos számára a lány.
júl. 13. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezek alapján mondjuk valószínűleg neki is bejössz. Szóval ha csak szexet akarnál akkor inkább hagyd mert tényleg rámegy a barátság. Viszont ha kapcsolatban benne lennél akkor azt mondd neki is.
júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kicsit félek neki még elmondani!
júl. 13. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De azt meg nem, hogy lefeküdnél vele? Valami nagyon félrecsúszott fejben akkor xd


Ha a szexről mersz vele beszélgetni akkor az érzéseisről is tudni kellene.

júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg mered neki mondanik, de azt, hogy bejön, azt nem.

Már most kezded a jétszmázást meg hazudozást. ERRE for rámenni a barátság. Mert ha elhiszi, hogy nem jön be neked vagy csak simán nem gondolatolvasó és esetleg alakul neki valami mással, akkor meg ki fogsz borulni. De mondani nem mered neki.

júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utaltam rá burkoltan, hogy lehetne több köztünk, mint barátság.
júl. 13. 13:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Erre tényleg rámegy a barátságotok. Tettél utalást, felajánlottad a tested, nem kell neki. Nem érez irántad mást, csak barátságot. Egy homlok puszi semmit nem jelent, csak te gondolod túl a kis szerelmes 17 éves agyaddal. Ilyen fiatalon nem tart ki a kapcsolat, max az egyetem végéig. Vagy addig se, ha te más egyetemre mész és távkapcsolattá válik. Aztán szakítotok és néztek egymásra, hogy akkor most mi van. Örülj neki, hogy van egy nagyon jó barátod, kincset ér, többet, mint egy párkapcsolat vagy egy dugás.
júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!