Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Tartsak vele...

Mit csináljak? Tartsak vele egy kis szünetet? Ebből még lehet ugyanaz a normális barátság mint ami régen volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy barátnőmmel egy ideje már nem találkoztunk mert nem nagyon értünk rá, ettől függetlenül amikor volt időnk telefonon keresztül beszélgettünk. Azt sosem kérdezte meg hogy én hogy vagyok, mindig csak azt mesélte ami vele történt, őt érdekelte. Evészavaros voltam, de aztán mikor nem találkoztunk ez az egész evészavar elmúlt (tudom hogy nem ilyen egyszerű egy evészavar, de még nem voltam benne teljesen, ezért is gyógyultam ki belőle pár hét alatt) Most megint találkozni akar, de olyan helyen ahová én nem szívesen mennék, de ő ezt nem akarja megérteni és próbálja megváltoztatni a döntésemet ( régebben mindig sikerült befolyásolnia, de most nem szeretném hagyni hogy megint ő irányítson) és amiért én nem akarok arra a helyre menni felhozza az 1000 éves dolgokat, hogy én milyen bunkó vagyok az emberekkel, elítélek mindenkit (nem ítéltem el senkit, se a bőrszíne, se a ruhája miatt, nyilván nekem is van egy véleményem egy adott ruháról, de attól még nem ítélem el azt aki hordja, vele ellentétben, mert aki nem úgy öltözik mint ő, az egy idióta) A lényeg hogy most eléggé elegem van belőle, mindig ő irányít, és próbál bennem bűntudatot kelteni ha valamit nem úgy gondolok mint ő. Régen minden más volt, érdekelte mi van velem, foglalkozott a barátságunkkal, de amint rájött hogy milyen befolyásolható vagyok azóta folyton ezt csinálja.
júl. 7. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha befolyásol, manipulál , akkor nem igaz barát, csak toxikus. Engedd el. Főleg ha nem tartja tiszteletben hogy egyes helyeken nem akarsz pl: enni!
júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem jó barátnő hanem csak kihasznál. Legyél fontos annyira magadnak, hogy nem hagyod, hogy mérgező kapcsolatok irányítsanak.

Nehéz lesz elhagyni, de szereintem keress más barátokat akikkel egyenrangúak vagytok.

júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!