Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos volt a vita ebben a...

Jogos volt a vita ebben a helyzetben? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akinek felvetettem hogy a lakóhelyéhez közel (neki 30 perc kb az út oda,nekem ket es fel ora ) lesz dolgom igy elindulnek oda elobb par oraval es tudnank talalkozni meginni egy kavet 2-3 orara aztan leirta,hogy o 2-3 ora kavezgatasert biztos,hogy nem fog eljonni reggel

Ez nekem nagyon rosszul esett,hogy igy letette az ötletemet pedig en meg korabban is felkeltem volna erte hogy tudjunk talalkozni o meg lehordott hogy mit gondolok ilyen kis dologert fog elutazni,meg hogy én őt "időtöltésnek" nézem ezzel,mikor nem a lukas oraimat hasznalom fel rá hanem direkt felkelnék és elindulnék előbb...


júl. 7. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem neked van igazad. Ő meg ezek szerint nem barát. Nagyon gáz, hogy ekkora hisztit csapott.
júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon nem szeret korán kelni, a kávézás meg nem egy ellenálhatatlan ajánlat a számára. Szeritem ezen kár vitatkozni. Te meghívtad, ő elutasította. Kár ezen szerintem pörögni. Majd találkoztok máskor.
júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöket megértem, viszont ebből vitát kerekíteni, szerintem legalábbis, nem kellett volna.


Ő egyrészről lehet, hogy kevestellte az időt, amit együtt töltöttetek volna, ami lehet, hogy a gyakorlatban olyan lett volna, hogy sokszor kell az időt nézni, nehogy késés legyen a vége neked. Lehet, hogy maga a kávézás nem tetszett neki, mert vagy nem kávés, vagy az a fajta, aki csak a saját készítésű kávéját tudja meginni (kínos, de én is ilyen vagyok). Vagy lehet, hogy nem akart korán kelni, vagy akár az is, hogy kicsit hirtelen jött neki az ötlet és nem elég rugalmas.


Másrészt meg azt is megértem, hogy neked rosszul esett a kirohanása. Nem tudom, mennyire vagytok jóban, szoros a kapcsolat, de az ő részéről ekkora ügyet nem kellett volna kerekíteni belőle. Jót akartál, csak nem jól fogadta.

júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!