Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ha van egy barátod, és próbálod fenntartani a beszélgetést, témákat írsz egy vagy több dologgal kapcsoltban. De az illető nem is figyel rád, hanem közben másnak pöttyög. És közben, hogy fent társa a látszatot, ír néha egy szót, hogy Jaja, igen, vagy két szót a te hosszabb szövegedre amit mesélsz neki(hogy mi történt vagy mit olvastál éppen). De mikor ezt szóvá teszed még neki áll feljebb. Ez tök egyoldalú beszélgetés így és nagyon rosszul esik. Írtam is neki, de erre a válasz neked minden rosszul esik.
júl. 2. 10:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg azt írta, őt amugy a pöttyögés amugy se köti le annyira, ami vicces, mert lebukott, hogy közben másnak pöttyög elő adásban.
júl. 2. 10:53
 2/10 A kérdező kommentje:
Össze vissza hazudik szerintem.
júl. 2. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy bunkó fa$z...
júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó szerintem is, de mindig engem hibáztat, hogy ezek túl piti dolgok, hogy ez bántson.
júl. 2. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
magasról lesz@r téged....csak nem tudod elfogadni mert nem akarod
júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan hitték már azt másról, hogy az a barátjuk, egy jó igaz barátjuk aztán mégsem, vagy az lesz...


1 ilyen nekem is volt...ő utál írogatni nem nagyon szokott chat-elni...ja...csak velem nem, nálam is ez volt sőt néha csak egy reagálás egy lájk vagy fejecske...


Magasról tett rám, kicsit nehezen fogadtam el, nem akartam, de egyoldalú volt az egész, pocsék dolog mikor te kedvelsz vagy szeretsz valakit akárcsak barátként róla meg kiderül h max kihasznál vagy ő magasról tesz rád.


Aztán egyik napról a másikra nem írtam neki....nem is jött egy üzenet sem 2 hétig. Majd felhívtam, de az sem tartott max 2 percig.


Itt vége is lett. És mintha kb. nem is léteztem volna.

júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ő amúgy szokott rám írni.

De most lebukott, hogy azért volt ilyen gyatra a válaszadás mert éppen másnak írogatott liveba.

júl. 2. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Bunkó veled, nem tisztel, és még benned akar bűntudatot kelteni, amiért szembesítetted őt azzal, ahogy viselkedik.
júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Full ezt érzem én is, amit leírtál.
júl. 2. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor most már egyértelmű...


sokan okoznak csalódást...

júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!