Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok? Van egy lány haverom,...

Lányok? Van egy lány haverom, barátom, mindig megdicsér, ez tuti csak baráti bók lehet?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok! Heti egyszer találkozunk, beszélgetünk, beülünk valahová stb. Az tünt fel, hogy az utóbbi 4-5 alkalommal a találka elején rögtön kijelenti hogy milyen jól nézek ki! Ezt a csajok hogy értik? Pasi barátnak csak úgy minden alkalommal hetente elmondanátok? Mert ha régen látott akkor rendben van, de heti rendszerességgel? Kezdem azt gondolni hogy többet akar! Barátilag, csak baratnak én nem mondanám ilyen gyakran. Vélemény??
jún. 10. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Én elkezdtem az egyik barát iránt többet érezni, egyszerűen azóta még a hangom is megváltozik, mikor vele beszélek. Én is megdícsérem, amikor találkozunk és több szépet mondok neki (mondjuk kölcsönös).

Mit szoktatok csinálni még?

jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Jo tudni,h ha megsicserek egy fiut,akkor mar azt hiszi,le akarok fekudni vele :D Hat en biztos leoltanalak,h mit kepzelsz magadrol.
jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Mit jelent hogy több szépet is mondasz neki? Amikor nem éreztél még semmit, akkor is megdicsérted?


2

Te minden találkozaskor megdicséred a fiút? Aki tuti félreérti!? Érzem hogy megváltozott nála! Állandóan velem akar lenni. Emiatt kérdeztem csak.

jún. 10. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:

2) Mindig is fiu barataim voltak. Ha meg is dicsertem oket,sose gondoltam olyanra ,h osszejonnek veluk. En nem hiszek a baratsagnol kialakulo vonzalomban. Tobbszor probaltam hogy jartam vkivel aki el jol kijottunk de sose vonzott. Hogy majd kialakul. Ne legyek mar felszines. Hat evek multan se akakult ki se vonzalom se szerelem , a vegen duhos voltam magamra,h minek mentem bele. Aztan elegem lett es kirugtam.

Nem is ertem hogy gondolhatsz olyanra,hogy baratsag van akapbol es akkor majd egyszer elkezd vonzodni hozzad.


Ird le a konkret jeleket,hogy szerinted mi utal arra hogy tobbet akar.


Szerintem csak te magyarazod bele.

jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Apró jelek vannak azért!

- Általaban ő keres engem, nem én erőltetem a talalkozókat sem.

- Érintések, váll simítás, illetve a nézése (bámul mikor nem őt mézem) megváltozott

- Mindig megkérdezi tölem hogy jól néz-e ki.

- Amikor velem van mindig mondja hogy nagyon jól érzi magát velem, feldobom a kedvét, napját, mert folyamatosan vidám mikor velem van.

- Egy hete kijelentette hogy neki ilyen pasi kell mint én vagyok (viccesen persze nem én, csak legyen olyan mint én!)

- És a lényeg hogy régebben sosem bókolt, de az utóbbi alkalmakkor folyamatosan!

- Üzenetben is szíveket,puszit, ölelést küldd, ez is az utóbbi időben alakult ki

jún. 11. 06:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek összessége azért jelenthet valamit. Ha tetszik akkor ne tököljél, hívd te is találkozni, közeledj.
jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Én is így gondolom, valami lehet mögötte! Most már azon vagyok hogy kiderítsem mit is érez, holnap elhívom valahová!

jún. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!