Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elhívjam mégegysze...

Szerintetek elhívjam mégegyszer, vagy nem akar barátkozni?

Figyelt kérdés

Fiatal fiú vagyok, már dolgozom, egyedül élek, csupán a barátok hiányoznak az életemből.

2 fiú van akivel szoktam találkozni, külön-külön.


Egyszer mikor az egyikkel voltam bowlingozni, ott volt egy diákmunkás fiú, pár évvel fiatalabb tőlünk és odajött hozzánk beszélgetni.


Mentünk még párszor oda, és ha nem is sokat kb 5 alkalommal egy 5-10percet mindig beszélgettem vele.


Utoljára mondtam neki, hogy egy darabig nem fogok jönni ide, hisz a haver akivel jártam oda, elutazik 3 hónapra külföldre.

Mondta hogy ő is sokszor unatkozik, és hogy ő az otthonülős programokat szereti.


Mondtam neki, hogyha van kedve szívesen látom egyszer nálam filmezni, beszélgetni vagy iszogatni.


Nagyon megörült neki és mondta hogy nagyon jó ötlet és írni fog nekem pár nap múlva. Valóban őszintén úgy tűnt, hogy örült a meghívásnak.

Eltelt kicsit több mint 1 hét és nem jelentkezett, én nagyban unatkoztam úgyhogy gondoltam ráírok megkérdezni, hogy akkor eljönne e vagy inkább mégsem akarna barátkozni.


Azt írta hogy persze hogy el, csak nagyon sok a dolga, de kb 1 hét múlva eljön. És hogy várja már az iszogatást, mert azon a héten még dolgozik, de következő héttől otthon lesz.


2 hét telt el, mégsem írt.


Igazából nem lenne baj, ha nem akarna eljönni, csak simán megírhatná és kész.


Szerintetek van értelme mégegyszer rákérdezni?

Vagy csak ha újra összefutok vele valahol akkor kérdezzek rá?

Esetleg várjak türelemmel, és ha mégsem jelentkezik akkor engedjem el?


jún. 7. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Veszett fejsze. Rájött szerintem,hogy mégsincs annyira kedve,vagy nem akar kb ismeretlen emberrel haverkodni. Elég bunkosag tőle,hogy nem őszinte.
jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad a másik helyébe. Gondolom te is inkább azt írnád, hogy szívesen mennél örülnél neki, pont azért, hogy ne bántsd meg a másikat és nem azt kerek-perec, hogy bocs, de nincs kedvem.

Azon kívül, hogy nem sérted meg a másikat, a lehetőséget is meghagyod, ha egyszer tényleg úgy alakul, hogy van kedved találkozni.

jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkabb hagyjad kar belebonyolodni...nekem az a tapasztalatom.Ha egyszer be is adja a derekat utana lehet megint igy fog viselkedni.Itt fel kell tenni a kerdest magadnak hogy neked ez igy megfelelo- e,ha nem inkabb hagyd az egeszet es ne menj bele,mert ronthat a kapcsolatotokon ha keseru szajiz marad utana.Igy meg ha talalkoztok tarsasagban eltudtok lenni azon felul meg inkabb ne keresd ha ilyen.

Egyebkent az embereknek szokasuk,hogy azt mondjak de orulnek meg jo lesz talalkozni,meg varjak...hat ha valoban igy lenne tennenek erte vagy elnenek a lehetoseggel.Ezt nem tartom korrekt es oszinte viselkedesnek.Az hogy ezzel azt akarjak ne bantsak meg a masikat nem egyezek.Az a masik ha ezt varja,orul neki pont ezzel lesz megbantva,hitegetve es mint irtam ez utana ranyomja a belyeget arra is ha tarsasagban kell vele egyutt lenni.Legalabb ne irna az ilyen hogy orul neki meg varja! Mert nem igy van.Ez finoman vagy inkabb rejtetten pofatlansag ami hosszu tavon rosszabb mint ha valaki direkt pofatlan.Persze azt szinte senki se csinalja hogy konkretan megmondja a tutit pedig oszintebb lenne.A masik megkell tanulni a sorok kozott olvasni ami nehez,sok tapasztalat es tudatositas kell hozza.Sajat tapasztalatok alapjan irom ezt.Egy lanyos tarsasagbol osszebaratkoztunk az egyikukkel es mivel a tarsasag ritkan jott el mi elkezdtunk surubben talalkozni egymassal.Utana o elkezdett ilyen kifogas gyartasokba kezdeni lemondani,atszervezni,varialni a programokat nagy elfoglaltsagra hivatkozni.De chatbe meg egyfolytaban irt,kommunikalt nagyon ellentmondasos volt.Vegul a vitak miatt szetment a baratsag es en nem akarok a lanyos tarsasgba se menni mert lehet rafutok es vannak elvarratlan szalaink es nincs kedvem elrontani a sajat kedvem meg masoket se ha esetleg flegmanak tunnek miatta.A tarsasag ugyse szamit kb.mar csak felevente jon ossze senki senkirol nincs kepbe ilyet minek fenntartani.Egyebkent is vannak most gondjaim es arra hogy hogy vagy? Mi ujsag? Mit valaszoljak? Mast nem mondthatok csak azt hogy jol...nincs kedvem felszinhez

jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!