Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felköszöntöd azt, aki téged...

Felköszöntöd azt, aki téged nem köszönt?

Figyelt kérdés

Születés- és névnapra. Egy barátomnak ma lenne, de már vagy 2 éve simán elfelejtette mindkettőt, ő nem köszöntött.

Felköszöntenéd? Bevallom kicsit rosszul esett, hogy ő nem.



jún. 7. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül beszéltek?

Ha nem, akkor hagyd a francba.

De lehet akkor is hagynám, nekem mindig 1 héten belül megkeresnek azok, akik pl aznap nem jutottak el odáig, hogy írjanak/hívjanak.

jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy különben milyen viszonyban vagytok. Felesleges feszültséget ne okozz azzal, hogy nem köszöntöd fel, ha jó a kapcsolatotok. Ha nem nagyon beszéltek, akkor nem kell köszönteni.
jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mi az, hogy? Nagyon is!
jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Régen megtettem, de manapság már nem. Még karácsonyi lapot is küldtem postán másoknak, gondoltam az személyesebb. De még egy kössz b.meg sms se volt rá, szóval már nem foglalkozom ilyenekkel.
jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem azért írok, köszöntök fel másokat, mert viszonzást várnék. Persze jólesik a kölcsönösség, de ha nem ír vissza, akkor sem esek össze holtan...
jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Névnapi köszöntést család 1-2 tagján kívül nem szoktam csinálni. Szülinap alkalmából pedig azoknak írok, akik nekem fontosak. Persze, rosszul tud esni, amikor/ha ők nem köszöntenek fel, de nekem van annyira fontos az illető, hogy ezt megteszem.
jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szolovjov ***** válasza:
Én senkit nem köszöntök, szerintem baromság az egész. Én sem várom el cserébe.
jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a névnapot nem tartom számon, szerintem úgy hülyeség, ahogy van. Születésnapra felköszöntöm, akinek eszembe jut, hogy szülinapja van, akkor is, ha az illető nem szokott felköszönteni. Nekem csak az számit, hogy a legközelebbi családtagjaimnak eszébe jussak.
jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!