Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan, hogy megérzi az...

Van olyan, hogy megérzi az ember, ha valakinek eszébe jut?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes dolog történt velem pár hete. Van egy ismerősöm, akivel elég hosszú ideje megszakadt a kapcsolatom. Nem mondanám, hogy rossz szájízzel váltunk el, de azt sem, hogy jóval.


Pár hete sokszor eszembe jutott ő, addig nem igazán, valami meg nem magyarázható szomorúságot is éreztem, és volt egy olyan megérzésem, hogy gondolkodik azon, hogy megkeressen.


Végül nem ő keresett meg, hanem az egyik legjobb barátja írt rám teljesen váratlanul és kért egy kis segítséget úgy, hogy vele sem beszéltem évek óta soha.


Fatális véletlen vagy tényleg téma lehettem, mielőtt megkeresett?


jún. 4. 08:33
 1/3 Psycho ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal fatális véletlen.


Kivételt ez alól pl. a közösségi média algoritmusainak működése jelentheti. Mondok egy példát (nem tudom így volt-e természetesen).


Eszedbe jut az illető, ezért megnézed az adatlapját, mi a helyzet vele. Ezt a rendszer érzékeli, ezért a Te posztjaidat megjeleníti az illető hírfolyamában. Az illető ezt észreveszi, de különösebben nagy tudatosságot nem fordít felé. Viszont elhinti a "magvakat" az agyában, hogy Te ott vagy, jelen vagy.


Emiatt aztán gondol rád, amikor segítségre van szüksége.


Lehet, ha nem nézed meg az adatlapját, nem Te jutottál volna eszébe, hanem a Józsika, és akkor őt keresi fel.


Természetesen nem állítom, hogy ez történt. Lehetett ténylegesen véletlen is, de előfordulhat, hogy ilyen apróságon múlik. Azt kizárnám, hogy mágikus-telepatikus úton átszivárgott az éteren keresztül az információ.

jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nálam elég sűrűn!
jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs. A megérzés az a svi-fi kategória, vagyis itt az ezotéria kategóriában lehet hinni az ilyen természetfeletti dolgokban.
jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!