Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Engem sosem kedvel senki, mit...

Engem sosem kedvel senki, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Próbàlok kedves lenni, érdeklődni, megjegyezni dolgokat màsokról, de senki se kedvel meg. Sokféle módon próbàltam màr viselkedni, beszélgeztni. Rengetegszer ajànlottam fel programokat embereknek de senki " nem ér rà"

Màr nem tudom hogy mit csinàljak.

Fiatal nő vagyok és 1-2 barátnőt szeretnék.


máj. 24. 16:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én önazonosan vagyok kedves és egy kicsit hülye... F 😀😀
máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És milyen volt mikor magadat adtad?
máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12# Nekem olyan lehengerlő személyiségem és karizmám van, hogy nem kell megjátszanom, magam..
máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy ha nem 1 emberről van szó hanem sokról, akkor valamit nem szeretnek benned.


Viselkedésedet vagy hozzáállásodat, a tekinteted, esetleg öltözékedet, visszahúzódásodat, bármi...


Olyannal kellene beszélned aki ismer aki látott már téged és meg mered őt kérdezni, hogy őszintén mit gondol rólad, akár barát, akár rokon.


Így csak találgatni lehet mivel azt írod, hogy ez is jó meg az is jó...

máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor magad adod, akkor sem magad adod, mert szorongsz és rágörcsölsz arra, hogy vajon mások milyennek tartanak. Ez tölti ki a gondolataid és ez rányomja a bélyegét a hangulatodra, a cselekedeteidre és a viselkedésedre. Ha tanulsz önismeretet, akkor Vágyi Petra és Pál Feri videóit ajánlom. Hátha valamire rávilágítanak.
máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem se kedvel senki ne aggódj. Pedig én nem játszom meg magam senki kedvéért. Ha nem hát nem akkor megyek tovább.
máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta minden rendben?
máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!