Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem maradnak meg mellettem az...

Nem maradnak meg mellettem az emberek, és emiatt borzasztóan érzem magam. Hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam, és emiatt barátnőm sem. Nem is erőltetem ezt a dolgot, inkább csak barátkozni szoktam.

Megismertem egy lányt még decemberben, tök jó barátok lettünk, egyikünk sem akart senkitől semmit, tök jó volt a hangulat köztünk, sokat beszélgettünk. Aztán ez kb három hete a semmiből megváltozott. Elkezdett egyszavas válaszokat írni (de így egyik napról a másikra), nem volt már meg az érdeklődés, én írtam neki, ő meg csak ilyen vonakodva válaszolgatott. Egy hete nem írtam neki, azóta ő sem keresett.

És ez bosszant.

Van két barátom, akikkel nagyon régi, őszinte a kapcsolatom. Sose ment amúgy ez nekem. Körülbelül nettó három perc után bizalmat szavazok az embereknek, sok olyannak is akinek nem kéne. Mindig megszívom ezzel, egy ideig jól elvagyunk, aztán eltűnnek az életemből. Próbáltam már párszor nyitni, és mindig ez lett a vége, hogy csak én tartom fent a beszélgetést folyamatosan, pedig tökre örülnék, ha a másik két (8 és 10 éve tartó) barátságom mellé még betársulna néhány őszinte.

Hogy engedjem ezt el? Nagyon nehéz. Borzasztóan lelkis vagyok.

26f


máj. 3. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne várd meg azt a pillanatot, hogy félszavakban válaszoljon a másik, mikor érzed, hogy erre fele tart a dolog, zárd te rövidre az egészet, s legalább az önbecsülésed megmarad. Sajnos ez is olyan, mint sok más, hogy minél jobban akarsz valamit, annál kevésbé jön össze.


Nem hiszem, hogy veled van a baj, s tőled fordulnak el az emberek, egyszerűen sok kapcsolatnak ilyen a dinamikája, hogy jön és megy, s abba nincs miért kapaszkodni annál tovább, mint amíg tartott.

máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A lánytól ha csak barátságot akartál és ő is, előfordul, hogy most akadt pasija. Es foglaltabb.

Vagy rádunt, mert nem legyezed az egóját és rájött, h tényleg semmit nem akarsz. Lehet elvárta volna hogy megse tudj ellenállni neki es belehabarodj

Vagy egyszerűen számára már unalmassá vált az egész.

Az emberek nem baratkoznak legtöbben ok és érdek nélkül az olyan mint te fehér holló. Tudom mert én is ilyen vagyok es minden pasi aki baratsagot akart vegul durvan nyomult. Olyanok mint a csimpánz

máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De az 1 esnek is igaza van, abban is, hogy minden kapcsolatnak van sajnos egy időtartama. Vagy rövidebb vagy hosszabb.
máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2) Lehet hogy neked lett igazad, és lett valakije. Ilyen első látásra belezúgásai voltak másokba, azokat mindig kiveséztük mert sokszor hiába kapart mások után, nem volt viszonzása a dolognak.. Csak akkor is, furának érzem. Legalább valamit odaböföghetne, hogy most ez a helyzet.. Fura.


1) Teljesen igazad van, lényegében így cselekedtem azzal hogy nem kerestem, csak akkor is lelkileg rosszul esik ilyeneket csinálni.

máj. 3. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Gondolhatod, ha ejjel nappal a pasival van, vagy ha nincs akkor vele vartyog, akkor gondolhatod, h nincs ideje es kedve neked írkálni.

Ilyenek a nők, baratnőt mindenkit ejtenek ha jön a pasi.

Majd lecseng es akkor megint jelentkezik, a szöveggel, hogy “ megismertem valakit, de nem az lett, ahogy képzeltem

máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az önbizalom fejleszthetõ. Önmagad elfogadásával kezdõdik. De az is lehet,hogy semmi bajod,csak túlgondolod a dolgokat,megy a para.Egy kis lazítás megoldhat sokmindent.
máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ne légy lelkis. Örülj annak a 2 barátnak. Esetleg lazábban kezeld, csak haverkodj.

Önismeret/ önfejlesztés.

máj. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös válaszhoz egy kis kiegészítés. Nemcsak a nők,hanem a férfiak is tojnak mindenre,ha jön a szupcsi-kapcsi nő.

Az emberek olyanok,nagyon kevés kivétellel,hogy a punci és a farok mindent felülír az agyukban.Mikor aztán nincs már,akkor rögtön megtalálják az addigi barátot,a testvért,bárkit - panaszkodni.

Velem is így tettek, kivétel nélkül elhajtottam mindenkit.Nem akkor kell valakit emberileg becsülni,ha éppen " nem megy a szekér ".

Nincs barátom,de olyan nem is kell, aki a szex gőzétől nem lát semmit.Vagy olyan,aki papucsként él a párja árnyékában,onnan mer néha telefonálni.


F

máj. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!