Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyit adnál egy barátodnak?

Mennyit adnál egy barátodnak?

Figyelt kérdés
Egy barátom bajba került, nagyon lecsúszott. Ha kb. 1 évig az anyagi segítségedre szorulna, mennyi a legnagyobb összeg, amit "majd egyszer megadod" alapon egy-egy hónapra átadnál neki támogatásként? Voltál már ilyen szituban-bármelyik fél oldalán?

ápr. 22. 08:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Csak olyan összeg, ami nem hiányozna, ha sose látnád viszont
ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még de szerintem nem adnék. Nem ismerem te tudod milyen ember de szerintem nem kell rá kapatni arra hogy nálad mindig van pénz/tőled mindig tud kérni mert nagyon könnyen hozzászoknak
ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy baratom all ennyire kozel hozzam, de egy evig azert nem tamogatnam ot sem. Segitenek munkat keresni, meg nyilvan nem hagynam ehen halni. De egy evig biztos nem jarulnek hozza egy meghatarozott osszeggel az eletben maradasahoz.
ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen voltam.


Havi netto 100eFt-ot adtam neki 2000(!)-ben-és bejelentettem mint alkalmazott teljes pénzel a cégembe, hogy ne érezze magát szarul a munkanélküliségébe, kicsit talpra tudjon állni, fellélegezzen, és ne érezze magát rosszul azért mert rászorul.


Ez az illető az első adandó alkalommal elárult, potom 250 ezer Ft-ért. Ennyi volt az ár, amiért egy tizenéves barátságot, ennyire "szépen" értékét mutatva tevékenykedett.


Pár éve vissza akart jönni, nem volt kérdés, hogy mit mondtam neki.

ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

4+ Úgy hogy amikor rágondolok pont mindig Judás és a 30 ezüstpénz jut eszembe róla.


A netto 250-dt arra kapta, hogy kémkedjen, és rólam információkat szolgáltasson ki.


Ki mint vet-azt aratja-szoktam volt mondani.

ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Az átlagfizu akkoriban olyan 80-100 eFt között mozgott, egy gyakorlattal nem rendelkező ember esetében.


Áh az egész napi kajáról már ne is beszéljünk-mivel azzal is törődtem.

ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt szorulna egy évig a támogatásomra? Betegség vagy mi miatt?

Mellettem más is támogatná? Ha nem akkor miért nem, ha igen mennyien és milyen összegben?

Ezek számomra nem mindegy kérdések

ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Paul Atreides ***** válasza:
88%
Pénzt nem szívesen adnék, (Sajnos már sokszor megszívtam ezzel) viszont van ismeretségem egy csomó helyen, így esetleg a munkakeresésben tudnék neki segíteni, hogy dolgozni tudjon.
ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. 20 ezret tudtam adni. Nem kértem vissza.
ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocs, félreolvastam :D Azt hittem egy hónapig, nem egy évig. Egy évig senkit sem támogatnék. És honnan tudja valaki előre egy évre, hogy nem lesz pénze?
ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!