Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen típusú nő csak...

Egy ilyen típusú nő csak azért beszélget pasikkal hogy fényezzék őt, illetve az egóját nyomják felfelé? Miért barátkozik több pasival?

Figyelt kérdés
Engem rendszeresen keres ír, vagy beszélünk telefonon, de részemről csak haverkodás lehet felé több nem! Közölte, hogy sokan írnak neki, de mint pasik nem jönnek be, viszont jók lesznek barátnak. Megtartja őket hogy fényezzék őt, illetve ego-növelőknek talonban tartja őket, meg engem is? Pedig én soha nem dícsérem őt, csak heti párszor írunk, beszélünk. Komolytalan? Ja 32 éves.
2023. dec. 22. 13:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10

Igazad van ezek szűzkúrvák!!! Ott a pont!

2023. dec. 22. 20:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Magyarul csak kéreti magát, dicsérjék, de nem megy bele a dolgokba!

Ahhoz túl félős! Éretlen!


Tudom, tapasztaltam! :)

2023. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

szűzk*rva (szleng): Az az (általában nőnemű) személy, aki nagyon sokat kacérkodik a másik nemmel, ám amikor prédája úgy dönt, ideje lenne a tettek mezejére lépni, a szűzk*rva büszkén hagyja őt faképnél. Általában ezzel védekezik: "Áá én nem vagyok egy olyan lány..."


"Hogy ez az Anna mekkora egy szűzk*rva! Múltkor már nem bírtam tovább, meg akartam csókolni, mire felpofozott, mondván, hogy "ő nem olyan".

2023. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!