Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen típusú nő csak...

Egy ilyen típusú nő csak azért beszélget pasikkal hogy fényezzék őt, illetve az egóját nyomják felfelé? Miért barátkozik több pasival?

Figyelt kérdés
Engem rendszeresen keres ír, vagy beszélünk telefonon, de részemről csak haverkodás lehet felé több nem! Közölte, hogy sokan írnak neki, de mint pasik nem jönnek be, viszont jók lesznek barátnak. Megtartja őket hogy fényezzék őt, illetve ego-növelőknek talonban tartja őket, meg engem is? Pedig én soha nem dícsérem őt, csak heti párszor írunk, beszélünk. Komolytalan? Ja 32 éves.
2023. dec. 22. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Narcisz. Haromszogezik, kell az allando forras, a figyelem, a szereples.
2023. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1

Igen, én is ezt veszem le! Ha nem keresem őt majdhogynem számon kér hogy miért nem keresem, nem is hiányzok már neki? Már kezdtem azt hinni hogy belémesett, de aztán mikor a uj jeletkező pasikról beszámolt, akkor megnyugodtam!

2023. dec. 22. 13:27
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem dugod meg???
2023. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3

Nem adja magát könnyen, az előző pasijával is csak akkor feküdt le mikor már hivatalosan összejöttek! Én pedig nem akarok vele összejönni. Régebben próbáltam, de így simán nem hagyta magát!

2023. dec. 22. 13:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek neked ez a "kapcsolat"?

Jól csinálod,csak akkor írj,ha ő keres.

2023. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amúgy régóta ismerem, haverkodni jó vele, meg bulizni.

Én szinte soha, vagyis ő keres 90%-ban, én csak ritkán, de akkor is csak akkor, ha van valami fontos dolog.

2023. dec. 22. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipliznék lefele tele van az ország nőkkel, minek szaroznék ezzel
2023. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A viselkedése kísértetiesen hasonlít a volt barátnőméhez, aki szintén 32 éves. És nem mellesleg nárcisztikus. Azóta sem állapodott meg senki mellett, pedig ez már 5 éve volt.
2023. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen "barátnőm" aki csak beszélgetni akart! Az elején bepróbálkoztam nála, elutasított, aztán mindig keresett valamilyen formában hogy milyen jó barátok vagyunk, és nagyon szeret engem, mint a legjobb pasi barátját! Aztán fél év múlva mintha belémesett volna, mondogatta hogy milyen jól kijövünk, lekitársak vagyunk meg ilyenek! Én akkor már nem tudtam komolyan venni őt! Szexelni nem akart lepattintottam!
2023. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Komolytalan kis csitrilelkű, az is lehet hogy szűzkrva!
2023. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!