Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fogok ki mindig ilyen...

Miért fogok ki mindig ilyen nőket? Már kezdem megutálni a csajokat, mikor fogom kiheverni hogy valaki felé nyitott tudjak lenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben volt két csaj akivel barátok voltunk, az egyik rámmozdult hogy szexeljünk, mondom oké erre visszalépett, a másik érzelileg közeledett felém, amikor tudattam vele hogy bejön nekem is, akkor meg mutogatta az ujabb kiszemet pasikat, kik jönnek be neki, én meg ugye maradtam barátzónába. Kicsit megundorodtam a csajoktól, félek közelíteni már feléjük. El fog ez múlni? Nem is veszem már komolyan őket sajnos, meglátok egy csajt és elkap az undor. Miért van ez?
2023. júl. 18. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mert vagy olyan butus hogy kettő nő miatt utálsz meg egy egész nemet

Neked se esik jól gondolom ha egy lány élből úgy közelít hozzád hogy úgyis megcsalod ugye? Tessék továbblépni és előítéletek nélkül probalkozni normális lányoknál

2023. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Benned van a hiba, ha őket vonzod.
2023. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Márpedig ha incel leszel, akkor téged is elég sokan fognak utálni.
2023. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj kötetlenül és ne görcsölj rá hogy "barátnőt akarok". Majd jönni fog az akivel egy hullámhosszon lesztek.
2023. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!