Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert hiszi hogy joban vagyunk...

Miert hiszi hogy joban vagyunk ha mar ket szot valtunk egymassal?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben kezdtem a gimit. Hamar kialakultak a klikkek es lett nehany ember akivel alig beszelek. Egyszeruen nem birom oket nagyon negativak es lehuznak. Leradukaltam veluk a kapcsolatom a nullara. Ha muszajbol beszelunk akar ket szot mar latom hogy masnap keres engem meg erdeklodik felolem. Miert lehet ez? Sztem eleg nyilvanvalo voltam hogy nem kerek beloluk.

2023. febr. 9. 12:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%
Váltsatok több szót... Majd kialakul a béke... Érték a barátság
2023. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek. Nem kerek beloluk. Nagyon lehuznak. Csak azt nem ertem ok miert keresnek engem.
2023. febr. 9. 12:27
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
16+ évesen kezded a középiskolát, írni nem tudsz, de ők "húznak le". Hogyne pistike, hogyne.
2023. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Elég sznobnak tűnsz kérdező. Barátkozz vagy ne, nyilván nem kötelező.
2023. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert vagyok sznob mert nem vagyok lelkiszemetes es akarom hallgatni a problemait?
2023. febr. 9. 16:07
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Te is ugyanezt csinálod. Mi sem vagyunk lelki szemetesládák. Ha nem tetszik az illető, mondd el neki hogy nem akarsz velük barátkozni.
2023. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, te se vagy különb. Le kéne szállni arról a bizonyos magas lóról, mielőtt még a borítékolható nagy pofára esés bekövetkezne. Persze nem kötelező leszállni a magas lóról, ahogy nem kötelező megúszni se a nagy pofára esést. Aki hülye, haljon meg - mondod te, és lefordulsz a magas lóról.
2023. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lenne szives vki elmagyarazni miert vagyok en magas lovon?
2023. febr. 11. 09:49
 9/12 NTBS ***** válasza:
Mert szeretne emberi kapcsolatokat.
2023. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szimpi vagy neki, van kedve hozzá , hogy barátok legyetek.


Vagy lehet, hogy látja,hogy nem vagytok jóban , csak Szeretne(!) veled jóban lenni.


Illetve, eleve; ha muszájból beszéltek, de kedvesen szóltok egymáshoz; akkor szerintem jóban vagytok. Ha nem szoktatok veszekedni pl.


Szóval szeretne barátkozni vleed.

Te őneki szimpi vagy, és szeretne nyitni, közeledni feléd,hgoy barátok legyetek; vagy akár csakúgy kicsit felszínesen is , akár mindenkivel haverkodik.


Pl nekem volt egy kollégám, aki annyira aranyos ; hogy a jóarcokkal is, meg a rosszarcokkal is, ő mindenkivel haverkodik, mindenkivel jóban van. ; mindenkivel el tud dumálgatni.


Vagy pl volt olyan osztálytársam, aki szintén dumált mindenkivel, aki egy ilyen laza-vagány csávó volt, ő is szívesen dumált mindenkivel; testvéri szintben volt mindenkivel .

2023. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!