Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdekes megjegyzést tett... N...

Érdekes megjegyzést tett... Normális ez? Nektek ez még beleférne egy barátságba? Mert nekem egyáltalán nem!!!!! Hogy lehet ezeken túllépni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki a minap elmesélte nekem, hogy sok olyan barátnője van, akik annó rámásztak az exeire, vagy épp az aktuális párjaira, illetve sokat ártottak neki a múltban, viszont ő mindezek ellenére is jóban maradt ezekkel a lányokkal, tehát barátnők maradtak.

Amikor megkérdeztem, hogy miért, azt válaszolta, hogy ő ezen már túllépett, meg, hogy ilyen erővel akkor senkivel sem lenne jóban, mert mindenki kavarja a sz"rt körülötte....

Ez azért elgondolkodtató, hogy mi szüksége van ilyen emberekre....🤔🤔


2023. jan. 14. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ő ilyen. Ha neked nem tetszik, neked kell lekommunikálni vele, a te életed.

Itt hatvanféle látásmódból kapsz választ, egyik sem te leszel.

2023. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki már az exed, akkor el kell felejteni, és nem foglalkozni azzal, mit csinál és kivel jön össze.
2023. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Minek beszélsz vele ha ilyen?
2023. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlenül az, hogy szüksége van; lehet, hogy titokban, észrevétlenül tanítja őket;

pl az is lehet, hogy ő látja úgy , hogy nekik szükségük lenne őrá, hogy időnként útmutatást adhasson nekik.


És ezt nem egóból írom,ponthogy nem; aki ennyire megbocsájtó, hanem ő őszintén jót akar tenni velük. Meg, szóval, már annyi mindent csalódott, annyi félét, h 'rámegy a párjára' az is csak egy csalódásfajta, csalódástípus a sok közül, a haragtartás meg rájött,hogy nemjó buli, ha csak mások hülyesége miatt őrli magát, úgyhogy inkább elengedi ezeket a dolgokat; tudom, lehetne úgyis, hogy elengedi ezeket a csalódottságokat, keserűségeket, haragokat; és nem beszél velük többet;


de tehát, lehe,thogy ő már egy ilyen magasabb tudatszinten van,hogy mindenkinek fullra megbocsájt, és nem bélyegzi meg, nem fordul el tőle, ha hülyén viselkedett a másik ember; hanem elfogadja őt olyannak, amilyen


Lehet, hogy pl csak szeret beszélgetni velük.


De szóval,szerintme a kérdésben lévő jány ő egy nagyon jószívű,egy mérhetetlenül jószívű valaki.


Én egyébként szerintem megszakítanám azokkal a kapcsolatot, akik tudatosan nem tartják tiszteletben, hogy az a pasi foglalt, és én vagyok együtt vele, stb.

2023. jan. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég idő elteltével nem gond. Pl a 14 éves kor alatt (általános iskolában) történt szarkeveréssel nem fogok foglalkozni 20+ évesen. Mindenki változhat, nem egy tett alapján kell megítélni.


De igen, bár vannak kivételes esetek, alapból nekem sem férne bele

2023. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!