Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha mindent szharnak találsz...

Ha mindent szharnak találsz az életben akkor érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Tehát a munkát, az embereket, a dolgok állását a világban, az igazságtalanságot stb akkor mi értelme itt időzni? Csak biológiai szerepem betöltése?
2022. dec. 11. 16:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem érdemes, de ha már itt vagyok, itt lehetek, akkor végig élem.

Mennyi ősömnek kellett túlélnie, hogy én itt lehessek! Dehogy pazarlom el az életben levés nagyszerű lehetőségét! Utódokat neveltem fel. Biosz szempontból akár már mehetek is. Nem azért maradok itt mert érdemes, hanem azért, mert ez izgalmasabb, mint nem létezni. Csak legyen valami hasznom. Akarmekkora, de legyen.

2022. dec. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
45%
Én is sokszor éreztem így, de nincs pofám magammal vinni rengeteg tudást és szakmai gyakorlatot, amit magamra szedtem. Valahogy úgy érzem, hogy ha én már semmi örömet nem találok az életben, akkor is köteles vagyok visszaadni ebből a társadalomnak.
2022. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!