Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyermekem csak olyan osztálytá...

Gyermekem csak olyan osztálytársakkal barátkozik akik nem kellenek senkinek, miért van ez?

Figyelt kérdés

Rendszeresen megtalálja azokat akiket minden gyerek messzire elkerül.

Hogyan mondjam ezt meg neki, vagy segítsek, hogy ne bántsam meg? 4.alsóba jár.


2021. okt. 4. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz vagy. Miért, mit kéne csinálnia, neki is belerúgni ezekbe a gyerekekbe? Örülj, hogy a te gyereked különb.
2021. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
92%
Lehet, hogy ő meglátja bennük az értéket, amit a többi nem.
2021. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

és azt is tudod, hogy ezeket a gyerekeket miért kerülik el?

illetve hogy a gyermeked miért őket találja meg?

2021. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azért, mert a te gyereked sem kell senkinek, így ők maradtak csak :D
2021. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert nem rád ütött, és nem felszínes hogy együtt bégessen a többivel?
2021. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
A gyereknek a pèldàjàt kellene kövesd, nem értem miért akarod, hogy elkerülje őket. Én is ilyen gyerek voltam, az osztàly gyengèbbjei fölött "anyàskodtam" Vèdtem akik dadogtak, akiket csúfoltak. Semmi hàtrànyom ebből nem lett, azóta is segítek ahol tudok az embereknek,főleg időseknek és àllatvèdő is vagyok. Lègy büszke a gyermekedre.
2021. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Lehet hogy magas az EQ (érzelmi intelligencia) -ja. Fejleszteni kellene ezt tovább benne.

3-assal egyetértve, meg kellene előtte tudni a 2 kérdésre a választ!

2021. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

nem tudom mit játszik itt mindenki terézanyát, szerintem sürgősen meg kéne beszélni kölyökkel, hogy a világ nagy, kegyetlen és durva, én is ilyen kis jószándékú vakarék voltam, összeszedtem negyedikben az új lányt, aki fura volt és micimackós pólóban járt még, ki is utált az egész közösség, aztán a nyári szünetben kiscsaj nagycsaj lett, elhagyta micimackót és megtanult normális emberként viselkedni, osztály befogadta, és onnantól felém se nézett (a többieknél meg továbbra is ki voltam közösítve)

(elhagytam gimi után a szülővárosomat, és így végül sikerült 18+évesen barátokat szereznem, de addig kb egyedül éltem az életem. ne kelljen ezt a te gyerekednek is így csinálnia)

(ja és nyugodtan meséld el neki a sztorimat, egy negyedikesnek már van annyi agya hogy megértse)

2021. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

A 4-essel értek egyet, valószínűleg ő sem kell senkinek, és ez jutott neki.

Mert azért elég valószínűtlen, hogy szent a gyereked.

2021. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is látok benne rációt, főleg mert hasonló sorsom volt nekem is :'D
2021. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!