Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy borderline személyiségzava...

Egy borderline személyiségzavaros embernek melyik a jobb, ha elhidegüléssel vagy ha hirtelen szakad meg a barátság?

Figyelt kérdés
Olyan barátságról van szó, amiben már egyik fél sem érzi jól magát, de a borderes kapcsolatfüggőként mégis szenved a másik hiányától.

2021. aug. 29. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele semmilyen kapcsolatot, akkor nyissz. Szánalomból ne maradj mellette.
2021. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elhidegüléssel volt, és sokkal több szenvedést okozott. Azonnal, nyissz, teljes kapcsolatmegszakítás, és nem pazarolsz éveket egy beteg dologra. Nem olyan hosszú az élet, amíg ő van a gondolataid középpontjában, több jó lehetőség elmegy melletted. Veszteséget okozol magadnak, eredménye meg nem lesz.
2021. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyik se, mindkettőbe belehal lelkileg. De akkor már inkább az utóbbi, hogy tisztább legyen mindkettőtöknek.
2021. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as mit értesz azalatt, hogy lelkileg belehal? Nem tud kigyógyulni a bánatából? Azért kérdezem, mert személyemben érintett vagyok.
2021. aug. 29. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyissz. Az egy nagy sokk, de a borderline egyik lenyege a bolhabol elefant. Ha csak egy kicsit hanyagolsz, az mar halalos arulas, es ezt nap mint nap megelni rosszabb. Egy nyissz utan lehet nagyjelenet, lehet gyulolet, de utana valami dacos akkorlevagyszarva johet szerintem. Amugy borderline-os vagyok. Szemely szerint minden kapcsolatban, baratsagban en voltam mindig a nyissz, mert ha ereztem, hogy hanyagolnak, egy tiszta egyertelmu pontot tettem a vegere. Ezt mindenki betegesnek tartja, de eskuszom, ha nem lennek borderline-os, akkor is igy tennek. Udvarias nyuglodes helyett fekete-feher, igen-nem.
2021. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem jó. Tényleg belehal lelkileg az elvesztésbe. Nekem 2 hónap pszichiátriai kezelés kellett, hogy egy ilyen traumát fel tudjak dolgozni.
2021. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én borderline-osként több mint egy hónapja vesztem össze az addig legjobbnak hitt barátommal, aki folyton csak kihasználta a kapcsolatfüggőségemet, érzelmi és anyagi függésemet tőle, majd miután összevesztünk gúnyosan azt mondta többször is, hogy egyedül maradok, mert tudta hogy a magánytól félek a legjobban. Azóta is próbálom összeszedni magam, és bűntudatot érzek és hiányzik nagyon.
2021. aug. 30. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!