Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha lapos gumival hozzák...

Ha lapos gumival hozzák vissza a kölcsönadott autóm, akkor nem jogos elvárás, hogy kicserélje?

Figyelt kérdés
Egy napra kölcsönadtam az autómat, és mikor visszahozták nem voltam otthol, de mondtam, hogy hagyja csak a házam előtt. Este mikor hazaértem 22órakkor láttam, hogy az egyik kerék lapos, és egy óra múlva indulnom kellett dolgozni. Felhívtam a havert, hogy azonnal jöjjön kicserélni, mert nem érek rá, és mindjárt indulnom kell. Erre felháborodva reagált amiért ilyen későn zavarom, és azt állítja, hogy amikor visszahozta hibátlan volt. Végül duzzogva mégis eljött, de látszott rajta, hogy nem örült az esti programnak.

2021. máj. 31. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
#1 az testi sértés, 8 napon túl gyógyul. ezek után a gatyádat is leperelheti rólad.
2021. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan elvárás minthogy megtankolja ha elkocsikázza az összes benzint belőle
2021. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt olyan hogy defektet kaptam, és amikor este beálltam a garázsba még tökéletes volt minden, reggelre pedig leeresztett a gumi. Szóval, lehet hogy a haverodnál is ez történt.
2021. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lehet, hogy nem vette észre.
2021. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet, hogy mikor visszahozta még nem eresztett le. Viszont az tény, hogy mikor elvitte akkor sem. Nagy elvárás, ha ugyanolyan állapotban szeretném visszakapni? Egy órám volt még enni, borotválkozni, és zuhanyozni munka előtt. Ha nem lett volna sürgős, akkor nem hívom fel este 10 órakkor.
2021. máj. 31. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, igazad van, vagy még nálad lyukadt ki és eddigre eresztett le láthatóan. Ez ilyen, valószínűleg nem fogja többet kölcsönkérni az autódat.
2021. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy így jártál, nem lesz belőle rendszer.

Amúgy simán lehet hogy nála még jó volt.

Ez meg Murphy törvény.

Kölcsön kérsz valamit, biztos nálad szarik be.

2021. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicserélni azért nem kell, de gumishoz illik ilyenkor elvinni javításra, átnézésre. HA defektes, akkor kb. 5000 Ft. Ha csak egy padkázás miatt eresztett le, kinevet a gumis, és többnyire egy jelképes összeget, vagy vatikáni valutát kér, és elenged.
2021. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Igen, az lehet, hogy mikor visszahozta még nem eresztett le. Viszont az tény, hogy mikor elvitte akkor sem." Igen, miután elvitte akkor kezdett leereszteni, ami eredetileg nálad lett defektes. Ez nem jutott eszedbe? Eszembe nem jutna felhívni valakit hogy cserélje a gumit ki este 10-kor...
2021. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!