Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha hibátlan külsejű emberek...

Ha hibátlan külsejű emberek kötözködnek a külsőddel, milyen választ lehet adni, hogy jól megszégyenítsd őket?

Figyelt kérdés
Vagy az a vége? Ha hibátlan külsejű előveszi a külső kártyáját az az esetek többségében perdöntő?
2020. dec. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni.

Viszont szerintem azt lehet neki mondani, hogy mindenki másban jó. Te pl. értelmesseb vagy mert nem a külső alapján ítéled meg az embereket.

2020. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Ezt nem nagyon működik, főleg mert a csúnyábbakat a hibátlan külsejűek hülyének, fogyatékosnak is nézik.

2020. dec. 6. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Adom az egyes valaszolót.
2020. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Azt kell mondani, hogy "kérsz savat a pofádba?"
2020. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell vele foglalkozni, altalanos iskola vege, kozepiskola eleje utan mar nem fog ilyesmi tortenni, egy bizonyos kor folott az emberek leszallnak arrol hogy egymast csufoljak.

ami nekem mindig bevalt, hogy barmit beszolnak, egyetertesz veluk. csunya vagy ! - aha, tudom.

hulye vagy ! - tenyleg ? igazad van.

ha latjak hogy hidegen hagy, meg fogjak unni

2020. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Őket az idegesíti fel, ha azt látják letojod őket. Ha nem leszel ideges a beszólásaikra. Hanem, ahogy az előző írta, helyeselj. Amúgy olyan nincs, h. hibátlan külső. Biztosan van neki is valami, ami nem tetszik magán. Pl.engem mindig csúfolt egy csaj, h.vékony vagyok. Ő molett volt picit. Pár év múlva anorexiás lett. Szóval csak irigy volt rám, azért piszkált. Megjegyzem én nem vagyok anorexiás, genetikám ilyen.
2020. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Köszönöm a bókot, tőled pont ezt vártam:)".
2020. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"A végén mindenki egy kukacrágta csontváz lesz."
2020. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!