Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan vagyok erre titokban...

Jogosan vagyok erre titokban büszke?

Figyelt kérdés
Sehol nem hangoztatom soha személyesen, hogy orvosi egyetemre járok. Sőt én aki szeret elmélyülni a barkácsolásban, főzésben, nagyon sokra tartom az egyes szakmákat, és minden valamire való szakot elismerek, látom benne az értelmet, nem teszek a fontosságuk közt különbséget. De valahogy életem legnagyobb és leginkább büszkeségre méltó eseményének tartom, hogy orvosi egyetemre járhatok. Ezeket a gondolataimat elmondtam egy nagyon tehetséges történész barátomnak is, aki a fejemhez vágta, hogy ha erre büszke vagyok akkor igenis én is nagyképű vagyok. Ettől tényleg nagyképűnek számítanék? Egyetlen embernek mondtam el őszintén hogy érzek és nagyképűnek gondol... én örülnék neki, ha gondolna jó szívvel a szakra, mire jár

2020. okt. 11. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél büszke, nagyon nehéz szak.


Én megőrülnék orvosin.


Üdv, egy mérnökhallgató

2020. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!