Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezeltétek, mikor az...

Hogyan kezeltétek, mikor az addigi legjobb barátotok elkezdett hanyagolni az új barátai miatt?

Figyelt kérdés
Évek óta legjobb barátnők vagyunk. Neki nem nagyon voltak rajtam kívül barátai, nekem volt pár, de vele volt a legszorosabb a kapcsolatom. Megismerkedett nem rég két másik lánnyal (nem egy klikket alkotnak, ők nincsenek jóban egymással) Azóta engem mondhatni elhanyagol. Engem már sosem hív sehová, viszont instagrammon azt látom, hogy egyik hétvégén ezzel a lánnyal van, a következőn azzal. Ha ritkán találkozunk, akkor is én hívom. Őszintén szólva nem értem, hogy miért.
2020. okt. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett hanyagolni, mindig én kerestem, mindig majd a következő héten, aztán azóta is. Volt hogy találkoztam vele, más társaságban, olyanok között akiket nagyjából ismertem, de gondolom fel sem merült benne hogy engem is hívjon. Egy ideig agyaltam rajta hogy mi rosszat tehettem, amiért ezt kaptam vissza, aztán elengedtem a dolgot. Ha ő így döntött valamiért, akkor tiszteletben tartom a döntését.
2020. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb barátnőd, akkor egy idő után megjön az esze és visszatalál hozzád. Ha ez nem így lesz, akkor pedig sosem volt a legjobb barátnőd. (nekem hála az első volt)
2020. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem volt olyan mély a barátságotok ha már nem is érdekled, legalábbis neki nem jelentett annyit mint neked. Lépj tovább.
2020. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elso "legjobb" barat gyakorlatilag ugy vetett ennek veget, hogy gyakorlatilag "szakitott" velem. Elkoltoztek, bar nem tul messzire, de neki valahogy mar nem volt oke az 5-6 metromegallo, azt mondta, uj baratai lesznek es ezzel vege. Honapokig orlodtem es evekig nem engedtem kozelebb senkit magamhoz. Jo tapasztalat volt.
2020. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!