Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is kiakadtatok volna erre...

Ti is kiakadtatok volna erre a viselkedésre?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és elég nárcisztikus, mármint ritkán hallgat meg másokat, mindig magára tereli a szót, de van hogy el tudunk beszélgetni, csak szereti magát a középpontba helyezni. Azt hittem, hogy most, hogy krízishelyzetben vagyok, kicsit meglágyul ez a tulajdonság. Erős ember vagyok, de tegnap rengeteg olyan információt tudtam meg, amik teljesen a depresszióba és a szorongásba húztak, egyedül vagyok a karanténban, nincs mellettem senki és ez így lesz, ameddig mindez tart. Lettek öngyilkossági gondolataim, amit megosztottam vele. És akkor is képtelen volt reagálni, konkrétan azt írta, hogy fáj a hasa, mert megevett valamit és azt sorolta. Ne tudjátok meg, milyen dühös lettem. Tudom, hogy mindig azt mutatom, minden rendban van, próbálok erős maradni, de nekem is vannak nehéz pillanataim és azokban senki sem támogat, sőt. Annyifa dühös lettem, hogy leírtam neki, hogy szerintem ő egy pszichopata... most már megbántam, mert ez erős volt. De az nem erős, hogy valaki megosztja hogy öngyilkossági hajlama van és még akkor is képes magáról beszélni teljesen ignorálva a másik ember érzéseit?

És én nem vagyok az a tipikus panaszkodós ember. Fordított esetben ott lennék érzelmi támasznak annak az embernek és ha látnám, hogy súlyos, hívnék mentőt, vagy kérném, hogy hívja fel a segélyszolgálatot.


Szóval, annyira rosszul esett, és dühös is lettem, hogy nehéz most kilábalni.


2020. ápr. 14. 08:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak egy probléma van. Karantén van, és lehetetlen ismerkedni
2020. ápr. 14. 12:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Van rengeteg netes lehetőség. Nem igaz, hogy nem lehet beszélgetni ismeretlenekkel :)

Persze, nem a legjobb szituáció, de ne őt vádold azért, mert te valamilyen helyzetben vagy, mert neked nehéz, magányos vagy. Vannak jellemhibái, ez az ő dolga. Akkor is a te döntésed, hogy kivel tartasz kapcsolatot, kivel nem.

2020. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy vadidegen embernek soha nem fogok számítani, egy barátság kiépítése hónapokba kerül. És mi van ha épp most vagyok rosszul? Ha most van érzelmi támogatásra szükségem? Idegen embereket nem fogok terhelni
2020. ápr. 14. 12:50
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy mindig erős legyél. Meg kell élned ezeket az érzéseket is.

Valóban pszichopata, nem túloztál.

2020. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!