Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmenthető még ez a barátság?

Megmenthető még ez a barátság?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (aki a legjobb barátom (volt)), már 3 éve ismerjük egymást, és jóban rosszban ott voltunk egymásnak, meg el voltunk magunknak. Mostanában ez a barát talált magának egy másik barátot, és ezért engem elhanyagolt. Annyira, hogy már szinte nem is beszélünk, és amikor igen, akkor is flegma és rázna le. Mit tegyek? Megmenthető még ez a barátság?

2020. márc. 16. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Hát amiket így elmondtál, én inkább más emberek társaságát keresném a közeljövőben. Illetve azon is elgondolkodnék hogy talán soha nem volt ez egy igaz barátság. Nem sok dolgot mondtál el hogy miért jutott ez az egész ide, de ha mindig leráz és még azt is képtelen elmondani, hogy a mi a problémája azt az embert én nem méltatnám sokáig szóra ezek után. Ne haragudj, de valszeg neked többet ér ez az egész mint neki, ha olyan könnyű volt valaki másra lecserélni téged. Voltak nekem is ilyen emberek az életemben, aztán egy idő után ignoráltam őket. Téged is erre biztatlak.

2020. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult, de jobb elengedni ezt a barátságot!Arra érdemesebb emberbe fektesd inkább az energiádat.
2020. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!