Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet, -legalábbis...

Hogyan lehet, -legalábbis látszólag, -minden előzmény nélkül egyik napról másikra elveszíteni barátokat? 16/f

Figyelt kérdés
Akit érdekel a teljes történet és talán segíteni is tudna,az írjon egy privit!

2020. jan. 19. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor láttam már ilyet. Elvileg elég egyetlen rosszindulatú pletyka az illetőről.

A másik ami történni szokott körülöttem, hogy mindenki hallgat. Az emberek nem mondják el ha bajuk van, csak "éreztetik". A valódi barátság valójában akkor már régóta nem is létezik, csak a megszokás miatt tűnik annak.


Hogy nálad mi történt azt a többiek tudnák elmondani. Van az a mondás "ha valakivel bajod van, azt csakis vele tudod megbeszélni, senki mással". Viszont ilyenkor az van, hogy nem hajlandóak elmondani.


Egy marad: tovább kell lépni és nélkülük tovább élni.

2020. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Többször is próbáltam beszélni velük,de vagy kitérő válaszokat adnak vagy semmit.

Lehet,hogy tényleg hagynom kéne ezt az egészet...

2020. jan. 27. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!