Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet jó kifogás arra,...

Mi lehet jó kifogás arra, hogy az elkövetkezendő pár hétvégén nem érek rá találkozni?

Figyelt kérdés
Viccet kérlek mellőzzétek..
2019. nov. 16. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elutazol, vagy influenzás leszel.
2019. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Raid lesz WoW-ban.
2019. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem mondd meg az igazat, gondolom te sem örülnél neki, ha a másik fél előre gyártott hihető kifogásokon gondolkodna a veled való találkozás "indokoltnak tűnő" lemondására.
2019. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az igazsag...a kifogasok atlatszoak es sertoek.Es egyertelmu hogy a masik nem akar talalkozni erre jo kapcsolatok mehetnek ra.De ha valakivel kifogast kell keresni azzal nem is szivesen talalkozunk...akkor minek hitegetni a masikat
2023. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!