Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen E-book-ot vásároljak...

Milyen E-book-ot vásároljak maximum 30 ezer forintért?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a kijelzője olyan legyen, hogy ne roncsolja a szemet.

2019. jún. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikre azt mondják, hogy nem roncsolja... Főleg, akik el akarják adni... De hogy igaziból mi a helyzet, arról még nincs hosszú távú tapasztalat, hiszen csak néhány éve terjedtek el ezek az olvasók.
2019. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, igazából nem nekem lesz, ajándékba veszem. Gondolkodtam rajta, hogy vegyek-e magamnak is de nem tudom, hogy pl minden könyv elérhető-e elektronikusan?
2019. jún. 1. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden biztos nem. Szerintem az újak közül se, a régebbiek közül meg főleg nem.
2019. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem veszek magamnak, megnéztem pár könyvet amiket olvasok, hogy elérhető-e elektronikusan és sajnos nem :/ Sokat utazok tömegközlekedéssel, szóval praktikus lett volna
2019. jún. 1. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem főleg akkor lehet praktikus, amikor az ember napokon keresztül vagy még tovább távol van otthonról és gyorsan és sokat olvas. De ha csak ilyen napi tömegközlekedésekről van szó, akkor azért elég egy könyvet is magaddal vinni, ahhoz képest meg nem nagy különbség, hogy ezt a kütyüt cipeled-e vagy a könyvet. A könyv különben is jobb, mert nem tud lemerülni, meg ilyesmi. ;-)
2019. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak fb csoportok ahol ezernyi könyv van fent, ne az alapjan itelj, hogy google elsorl talalatra nem hozott ki semmit.


Egyebkent barmilyen Kindle.

2019. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó az eInk kijelző (amilyen az ebook-olvasókban van), főleg napon, de az nem igaz, hogy ami nem ilyen, az roncsolja a szemet. Sokan majdnem egész nap ilyeneket bámulnak, és nem fáj a szemük, vagy a fejük. Ez még a régi képcsöves tévékre sem volt igaz, pedig azok villogtak.
2019. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!