Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Max a 100 000-ig olyan laptopot szeretnék amin tudok rendesen netezni,néha játszani,ami nem lassú.12/f
2010. júl. 7. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez tökéletesen megfelelne neked:

[link]

[link]


Kb ilyen kell neked.

2010. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Százért ennél jobbak vannak.
2010. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hahaha ku*va vicces

valaki mondana vmi rendeset is?

2010. júl. 7. 14:35
 4/6 anonim válasza:
12 évesen nem kell neked laptop. 18 éves korodban összekaparsz 400 000 forintot egy Lenovo Thinpadre, és 6-7 évig nem kell venned helyette másikat. mást nem is érdemes megvenni. de 12 évesen komolyan nem értem, hogy minek a laptop. 100 000ből olyan asztali gépet lehet összerakni, hogy lesz0p0d magad.
2010. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

elírtam


Lenovo Thinkpad


nekem egy T400asom van, 2 éves múlt, 4 giga DDR3 ram, 320 gigás vinyó, 2.27es core2 duo proci, 6 cellás akksi


amikor megvettem, még nem is nagyon volt DDR3-as ram, asztali gépbe sem. az aku meg még mindig 5 órát bír teljes terhelésen, 9 órát ha csak netezek vagy word megy

2010. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ha meg tudod oldani akkor inkább külföldről szerezz be mert ott jóval olcsóbb és még használtan is megéri. Én németből hozatok magamnak egyet, használtan semmi hibája nincs egy sony vaio és kb.20e forint (használtan). Magyarországon már nem is érdemes körülnézni. itt 20e-ért egy alkatrész acer laptopot ha kapnék...
2011. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!