Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Főleg internetezésre zene hallgatásra lenne használva.Egyedül néhány régebbi játéknak kellene hogy fusson rajta pl. Sims 2, Heroes 5 De ha lehet olyan kellene amin ezek futnának magas grafikán.

nagyjából 180e Ft lenne talán egy kicsit még több


2010. máj. 7. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem MSI van. Ugyanezekre a célokra használom. Sims 2 régebben volt rajta, azóta nem játszom vele, így letöröltem. Anno kb 2 éve 231ezer ft volt, ha forgalmazzák még ezt a fajtát, ami nekem van, tuti lement az ára, de bármilyen más MSI is jó :)
2010. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Asus(K50INseries) van, én tavaly októberben vettem 178 e ft-ért.Ezen már a mostani játékok is mennek, úgyhogy neked is megfelelne.
2010. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ennyi pénzből már bármilyen márkából tudsz venni megfelelőt, a lényeg hogy olyan márkát válassz, ahol nem egy év a garancia hanem kettő, esetleg három!(Dell, Asus, Lenovo ezekre két év garancia van!)nekem Acer van, amúgy jó, de pont egy év garancia után volt vele egy kisebb gubanc.
2010. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Asust!
2010. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anusz az király! nekem is az van
2010. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amit a 2. válaszoló linkelt be laptop az eléggé megtetszet aki ért hozzá leírná hogy amik vannak benne pl. video kártya mennyire számít jónak?Mert nem tervezem de ha egyszer épp egy újabb játékot ki akarnék próbálni akkor bírnáe a gép.

Sokat kérdezek de hülye vagyok a gépekhez:D

2010. máj. 7. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
A legújabb generációs Ati videókártyák szériájában egy középkategóriás kártya, szóval nem szar. :)
2010. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ok:)


Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 7. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem 120000 ft-ért újonnan dobozosat, 2 év garival:

[link]


Szerintem nagyon megérte, már 3 hónapja megvan.

2010. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!